22 Eylül 2017 - 02:09:44
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : İNANLAR İNŞAAT Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Küçükçekmece Teslim Tarihi : 2014
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Temelleri 1965 yılında İstanbul’da atılan İnanlar, 47 yıllık yolculuğunda “insan için tasarım” ilkesini birincil felsefe olarak benimsemiş Türkiye’nin inşaat sektöründe en büyük ve saygın kurumlarından biridir. Gerçekleştirdiği çarpıcı ve fark yaratan projelerle, bulunduğu bölgelere değer kazandırma misyonuyla, özgün mimariye sahip, Terrace konseptini Atakent bölgesine taşıyor. Sektördeki uzun ve başarılı yılların ışığında İnanlar, şehrin hızla değişen Halkalı-Atakent bölgesinde Terrace Tema projesini hayata geçiriyor.

Firmanın Web Sitesi: www.inanlarinsaat.com.tr 


Lokasyon

Terrace Tema, oturumcu ve yatırımcılar için çekim merkezi haline gelen Atakent bölgesinde, Türkiye'nin ilk Tema Park projesi'nin yanıbaşında yükselmektedir. Küçükçekmece gölü yakınlarında yer alan Atakent, açıklanan Yeni İstanbul ve Tema Park projeleriyle olağanüstü bir gelişme potansiyeli kazanmıştır. Bu özel durum nedeniyle 'güçlü bir altyapı' üzerinde yükselen Atakent, metro hattı, Tem Otoyolu bağlantılarıyla havaalanı, boğaz köprüleri vb gibi önemli noktalara ulaşım kolaylığıyla da tercih ediliyor. Bölge aynı zamanda, Olimpiyat Stadı, üniversiteler ve hastanelere de ev sahipliği yapıyor. 


Proje Teması

360 derece göl, deniz ve park manzarası bulunan Terrace Tema'da, geniş peyzaj alanları ile yüksek beklentilere yüksek kalitede çözümler sunulmaktadır. 30 ve 40 katlı olmak üzere 2 lüks kuleden oluşan projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle, 416 adet daire bulunmaktadır.  

Toplam 30 dönüm arazi üzerine konumlanan projenin 25 dönümü tamamen sakinlerin kullanımında bulunmaktadır. Konumu ve mimari çizgisiyle oduğu kadar, çevre düzenlemesi ve bahçeleriyle de sakinlerine seçkin bir yaşam sunulmaktadır. 


Sosyal Donatılar

Geniş sosyal imkanlar sunan projede, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, tenis kortu, koşu yolları, basketbol ve mini futbol sahası, farklı yaş bahçelerine uygun oyun alanları, zen bahçeleri, pet parkı, koru alanı, göl ve Tema Park manzaralı Cafe & Restaurantlar bulunmaktadır.


Daireler

Teras Tema'nın 3,40 m yüksekliğindeki tavanları ve geniş pencereleri ile ferah bir yaşam alanı sunması, iç mimarisinde minimalist çizgileri beraberinde getiriyor. Abartısız ve fonksiyona yönelik mobilyalar, daire içerisindeki tüm kullanım alanlarında kendini hissettiren pastel ve birbiriyle uygun renk tonları, yaşayanlara derin bir nefes alma imkanı sağlayan ferahlık hissi, Terrace Tema'da başlayacak olan yaşamdan ip uçları barındırıyor. 


Teslim Tarihi

Projenin inşaatı 2011 yılında başlamış olup, Şubat 2014 tarihinde teslim edilmesi planlanmaktadır. 


Ödeme Planı 

Ödeme planı yelpazesi geniş tutulan projede, banka kredili alımlarda, peşinatın teslimde ödendiği ve firmaya özel faiz oranlarının uygulandığı vadelendirme seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca firma bünyesinde, yarısının peşin ödendiği takdirde, kalan yarısının 40 aya kadar vadelendirdiği ödeme planları da mevcuttur. 

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Henüz eklenmemiş. Satış Ofisi ile iletişime geçiniz. 

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Atakent Menekşe Mevkii, Halkalı, İstanbul.
Tel: 444 2002
Faks: 0212 693 56 93
Web: www.terracetema.com
 

 

Haritada Terrace Tema
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim