22 Eylül 2017 - 02:09:58
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : ÖZDERİCİ GYO Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Maltepe Teslim Tarihi : 2013
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Özderici GYO, gayrimenkul sektöründe arazi geliştirme, proje geliştirme ve kentsel dönüşüm alanlarında, nitelikli projeleri geliştirmeyi ve sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı projelere öncelikli konut sektörüne odaklanmayı planlamaktadır. Nuva Dragos bir Özderici GYO projesidir. 
 

Lokasyon

Nuvo Dragos Projesi  E-5 Karayolunun deniz tarafında Maltepe’de Tugay Yolu Caddesi üzerinde yer almaktadır. Projenin  E-5 Karayoluna ve metro istasyonuna mesafesi  300 metre, Minübüs caddesine 700 metre, Sahil Yoluna ise  2 km dir. Projemize  Maltepe-Kartal  deniz otobüsü iskelesi  5 dakika, Bostancı deniz otobüsü  iskelesi 10 dakika uzaklıktadır.

Projenin çevresinde yer alan Maltepepark  Carrefour  Alışveriş Merkezi,  Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma hastanesi yürüme mesafesinde,  Kartal Adalet Sarayı ise projeye 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Özetle Nuvo Dragos için; şehir merkezinde ve metro, otobüs, deniz otobüsü gibi tüm toplu taşıma araçları ile her yere kolayca ulaşılabilir bir konumda yer aldığını söyleyebiliriz.


Proje Teması

1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks konutların yer aldığı projede her ihtiyaca ve büyüklüğe göre rezidans daireler bulunuyor. Nuvo Dragos Projesinde 66 m² ile 219 m² arasında dileyene konut, dileyene home ofis seçenekli   toplam 999 daire yer alıyor.

Farklı ve Modern Mimari Özellikleri:
Nuvo Dragos Projesi  yenilikçi, özgün ve modern mimari ile tasarlanmıştır. Rezidans  blokların girişlerinde  yüksek tavanlı ferah ve aydınlık lobi alanları oluşturulmuştur.  Ayrıca ,projede balkon ve teraslı daireler de planlanmıştır.

3.5 metre kat yükseliği
Tüm konutlarda ferahlığı arttırmak adına planlanan 3,50 ve 3,15 metrelik  kat yüksekliği  dairelerin aydınlık ve daha geniş algılanmasını sağlamakta, yaşayanlara psikolojik olarak da huzur ve ferahlık vermektedir. 

Rezidans Hizmetleri;  Farklı beklentilere farklı çözümler
Nuvo Dragos'ta, resepsiyon, ev-oda temizliği gibi hizmetlerin yanı sıra, kişiye özel ayrıcalıklı hizmetlerin sunulacağı hizmet sistemi bulunuyor. İsteğe bağlı  Rezidans hizmetleri servisiyle, daire sahipleri ev temizliğinden, çocuk bakımına, kuru temizlemeden kişisel güvenliğe kadar değişen  rezidans hizmetleri;  uçak - otobüs bileti rezervasyonları gibi kişisel ulaştırma hizmetleri; doğum günü, parti, evlilik yıl dönümü gibi organizasyon hizmetleri ve daha birçok özel hizmeti alma şansına sahip olabilecekler.

Adalar ve Deniz Manzaralı  Seyir Terasları
Projenin deniz ve adalar manzarasına yakınlığı sebebi ile  B-C-D Blokların 15. katlarında birbirinden bağımsız  6 adet  seyir  terası tasarlanmıştır. Ortak kullanımlı seyir terasları sayesinde daire sakinleri günün her saatinde adaların eşsiz manzarasını ve Marmara denizinde gün batımını seyretme imkanına sahip olabilecekler. 


Sosyal Donatı Alanları

Her türlü sosyal ve kültürel yaşam merkezinin düşünüldüğü projede yürüyüş parkurları, özel peyzajlı gölet ve yeşil alanlar bulunuyor. Site içerisinde   424 m²  açık yüzme havuzu,  232m²  kapalı yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, fitness center,  24 saat güvenlik, çocuk oyun alanları ve vitamin bar gibi pek çok sosyal imkan yer alıyor.

Görüntü kirliliğini engellemek ve daha fazla yeşil alan yaratmak amacıyla otoparkların tamamen kapalı planlandığı Nuvo Dragos’ta projenin %75 gibi geniş bir bölümü yeşil ve sosyal alanlar için ayrılmıştır. Bu sayede 2+1 ve 3+1 dairelere 2 araçlık, 1+1 dairelere 1 araçlık  tahsisli kapalı otopark imkanı sağlanıyor.


Teslim Tarihi

Projede ilk etap teslimleri 2013 mart ayında ikinci etap teslimleri ise 2014 mart ayında yapılacaktır.


Mahal Listesi

Daire içinde bulaşık makinesi, ocak,fırın ve davlumbaz olarak ankastreler verilecektir. Projede kullanılacak tüm malzemeler birinci kalite olacaktır.


Ödeme Koşulları

Projemizde anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabilir ya da yarısı peşin yarısı 24 ay taksitle firma finansmanından faydalanılabilir.
 

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Satış Ofisiyle İletişime Geçiniz.

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Tel: 0212 2815261 (pbx)
Fax: 0212 2702353
E-mail: info@ozdericigyo.com.tr
Web: www.nuvodragos.com
Adres: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul

Haritada Nuvo Dragos
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim