22 Eylül 2017 - 02:10:23
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : DUMANKAYA Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Maltepe Teslim Tarihi : 2014
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul sektöründe 49 yıldır faaliyet gösteren, sektörün en önemli firmalarından Dumankaya İnşaat, binlerce konuta imza atmış, köklü bir firmadır. Firmanın 'Dumankaya Ritim İstanbul' ismiyle geliştirdiği projeyle ilgili detaylar, aşağıda başlıklar halinde yer almaktadır. 

Firmanın Web Sitesi: www.dumankaya.com


Lokasyon

Ulaşım çeşitliliği ve kolaylığı ile dikkat çeken Ritim İstanbul Projesi; E5 karayolunun hemen yanı başında yer almakta olup, TEM Otoyolu, Sahil Yolu, Bağdat Caddesi, Minibüs Caddesi gibi ana ulaşım alterlerine 3-10 dakikalık yakınlıktadır. 

Bunların yanı sıra çok çeşitli toplu taşıma imkanlarına da yakın mesafede olan Ritim İstanbul Projesi, Kadıköy- Kartal metro durağına sadece 150 metre, Avrupa yakasına geçişlerde trafik sorunundan kurtaracak Marmaray durağına 2 km, Yalova-Kabataş-Bakırköy-Avcılar vb. bölgelere ulaşım sağlanabilecek Maltepe İdo İskelesine 2 km, Kartal İdo İskelesine 3 km, tren istasyonuna 1,5 km, Sabiha Gökçen Havaalanın'na 10-15 dakikalık mesafede yer almaktadır. Proje ayrıca birçok hastaneye (Maltepe Devlet, Kartal Eğt. Arş. , Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi v.b.), eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çekmektedir. 


Proje Teması

Dumankaya Ritim İstanbul projesi, B+ segmentte olup, rezidans, home ofis, ticari ofis ve mağazalardan oluşmaktadır. Toplam 33 dönüm arazi üzerine konumlandırılan proje, 37, 33, 30 ve 17 katlı 4 residans kule, 6, 6, 5 kattan oluşan 3 adet home ofis blok olmak üzere toplamda 7 Bloktan oluşmaktadır.

Bünyesinde 147 adet mağazadan oluşacak büyük bir AVM platformu, 118 adet ticari ofis, 833 adet rezidans daire, 250 adet home ofis olmak üzere toplamda 1367 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Projede stüdyodan 5+1 e kadar daire seçenekleri sunulmaktadır. 


Sosyal Donatılar

Tanınmış markaların bulunacağı mağazalardan oluşan AVM, 37. katta yeralan Adalar Deniz manzaralı 500m2 lik restorant, kafe ve restoranların yer aldığı meydanlar, kültür merkezi, sergi salonu, 2 si terasta olmak üzere toplamda 3 adet açık yüzme havuzu, yürüyüşve dinlenme alanları, üyelik sistemiyle verilecek olan 3500 m2 kapalı alanlı ve kapalı havuzlu, sauna, buhar odası, spa ile güzellik merkezinin yer alacağı Athletico Spor Kulubü, Dumankaya Ritim İstanbul projesi sakinlerine hizmet verecektir.

Ayrıca projede Dumankaya IQ Akıllı ev sistemleri kullanılmıştır.   


Teslim Tarihi

Projenin inşaatı 2011 yılında başlamış olup, ilk faz Mayıs 2014, ikinci faz Mayıs 2015 te teslim edilecektir. 


Mahal Listesi

Dairelerde 1. sınıf malzemeler kullanılmış olup, yerler lamine parke, camlar tavantan yere kadar esnekliği ve sağlamlığı sağlayan çift katlı damperli cam, ankastre ürün olarak da ocak ve davlumbaz standartlar arasındadır. 


Ödeme Planı

Dumankaya Ritim İstanbul'da kredili ve peşin alımlarda yüzde 10luk bir indirim uygulanmakta, ayrıca Dumankaya Vadelendirme Sistemiyle vade farksız 48 aya varan taksitlendirme imkanları ile geniş bir ödeme planı sunulmaktadır. 

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Fiyatlar için Satış Ofisi ile İrtibata Geçiniz !

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Esentepe Mah. E5 Yanyol, Kartal / İstanbul
Tel: 0216 511 58 00
Web: www.ritimistanbul.com


Yol Tarifleri: 

E-5 (D 100) Kadıköy istikametinden nasıl gelebilirim ?

E-5 (D 100) karayolunda Maltepe geçildikten sonra,Kartal istikametine doğru devam ediniz, sağ tarafınızda sırası ile önce Kartal Devlet Hastanesi ardından Anadolu Yakası Adalet Sarayı görülecektir, Adalet Sarayını geçtikten 500 m. sonra ‘‘Ek Hizmet Birimleri – Oto Sanayi’’tabelalarından sağa yan yola bağlanılır, yan yoldan 1 km. kadar E-5’e paralel devam edildiğinde sağ tarafta Dumankaya Vizyon Rezidans bloklarının girişinde Ritim İstanbul Showroom Proje Deneyim Merkezi görülecektir.
 
E-5 (D 100) Ankara istikametinden nasıl gelebilirim ?
E-5 (D 100) karayolunda Pendik geçildikten sonra, Kartal istikametine doğru devam ediniz, ‘’Kartal – Yavuz Selim Devlet Hastanesi ‘’ tabelası takip edilerek sağa giriş yapınız ve Kartal Köprüsü’nün üstüne çıkmış olursunuz, devam edilerek 500 m. sonra’’Yavuz Selim Polikliniği-Acil’’ tabelasından tekrar sağa giriniz ve hemen 20-30 m. sonra ‘’Oto sanayi – Eğt. veArşt. – Ek Hizmet Birimleri‘’ tabelasından tekrar sağa saparak yan yola bağlanmış olursunuz, yan yoldan 1km. kadar E-5’e paralel devam ettiğinizde sol tarafta Dumankaya Vizyon Rezidans bloklarının girişinde Ritim İstanbul Showroom Proje Deneyim Merkezi görülecektir.
 
(FSM) TEM otoyolundannasıl gelebilirim ?
1.Alternatif
FSM Köprüsü, Kadıköy istikametine doğru geçilerek TEM otoyolundan devam ediniz, ‘’Sabiha Gökçen Havalimanı’’tabelaları takip edilerek bu sapaktan sağa girerekyola devam ediniz  ve gişeleri geçerek Anadolu Otoyoluna giriş yapmış olacaksınız,gişelerden yaklaşık 3-5km. kadar ilerleyiniz ve sonra‘’Samandıra –Sancaktepe -  Kartal’’ sapağından sağa girerek gişelerden çıkış yapınız ve sol yöne ‘’Uğur Mumcu – Yakacık – Kartal’’ tabelasını takip ediniz,yaklaşık 3-4 km. devam edildikten sonra sol yön Kartal istikametini takip ediniz, 3-5 km.  sonra Kartal Köprüsü geçildikten hemen sonra  ’’Yanyol – Yavuz  Selim Polikliniği’’ tabelasından tekrar sağa giriniz ve hemen 20-30 m. sonra ‘’Oto sanayi – Eğt. veArşt.‘’ tabelasından tekrar sağa saparak yan yola bağlanmış olacaksınız, yan yoldan 1km. kadar E-5’e paralel devam edildiğinde sol tarafta Dumankaya Vizyon Rezidans bloklarının girişinde Ritim İstanbul Showroom Proje Deneyim Merkezi görülecektir.
2.Alternatif
FSM Köprüsü’nü, Kadıköy istikametine doğru geçerek TEM otoyolundan devam ediniz, ‘’Bostancı - Maltepe ‘’sapağından girilerek TEM’den çıkış yapılır ve E-5 (D 100) karayoluna bağlanılır,E-5’te Maltepe geçildikten sonra, Kartal istikametine doğru devam ediniz, sağ tarafınızda sırası ile önce Kartal Devlet Hastanesi ardından Anadolu Yakası Adalet Sarayı’nı göreceksiniz, Adalet Sarayını geçtikten 500 m. sonra ‘‘Ek Hizmet Birimleri – Oto Sanayi’’tabelalarından sağa yan yola bağlanılır, yan yoldan 1 km. kadar E-5’e paralel devam edildiğinde sağ tarafta Dumankaya Vizyon Rezidans bloklarının girişinde Ritim İstanbul Showroom Proje Deneyim Merkezi görülecektir.
 
Avrupa Yakası Boğaziçi Köprüsün’den nasıl gelebilirim ?
Boğaz Köprüsü’nü, Kadıköy istikametine doğru geçerek devam ediniz, ‘’Bostancı -  Ankara –Haydarpaşa - Harem’’tabelalarından sağa giriş yapılarak 250 m. devam edildikten sonra sola ‘’Göztepe – Bostancı - Ankara‘’ tabelası takip edilerek E-5 (D 100) karayoluna bağlanılmış olur, karayolu üzerinde  Maltepe geçildikten sonra, Kartal istikametine doğru devam ediniz, sağ tarafınızda sırası ile önce Kartal Devlet Hastanesi ardından Anadolu Yakası Adalet Sarayı görülecektir, Adalet Sarayını geçtikten 500 m. sonra ‘‘Ek Hizmet Birimleri – Oto Sanayi’’tabelalarından sağa yan yola bağlanılır, yan yoldan 1 km. kadar E-5’e paralel devam edildiğinde sağ tarafta Dumankaya Vizyon Rezidans bloklarının girişinde Ritim İstanbul Showroom Proje Deneyim Merkezi görülecektir.
 
Sahil Yolundan nasıl gelebilirim ?
Kadıköy istikametinden geliyor  iseniz‘’Yakacık – Sancaktepe - Çevreyolu’’ tabelasından sola, Tuzla-Pendik istikametinden geliyor iseniz yine ‘’Yakacık – Sancaktepe - Çevreyolu’’ tabelasından sağa sapınız, 2 km. doğru devam edildikten sonra‘’Eğt. veArşt. – Yavuz Selim Polikliniği – Kartal Mesleki Eğitim Merkezi’’ tabelasından tekrar sağa giriniz, 200 m. sonra ‘’Yanyol – Yavuz Selim Polikliniği – Eğt. veArşt.’’ tabelasından sola sapınız, hemen 100 m. sonra  ‘’Eğt. veArşt. – Oto sanayi’’ tabelasından sağa girilerek yan yola bağlanılmış olur, yan yoldan 1 km. devam edildiğinde sol tarafta Dumankaya Vizyon Rezidans bloklarının girişinde Ritim İstanbul Showroom Proje Deneyim Merkezi 
Haritada Dumankaya Ritim İstanbul
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim