17 Ekim 2017 - 14:18:35
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : KELEŞOĞLU GROUP Proje Tipi : İşyeri / Ofis İl/İlçe : İstanbul / Beylikdüzü Teslim Tarihi : Hemen
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat sahip oldukları 30 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projelere imza atma geleneğini, Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan AUTOPIA ile devam ettiriyor.

Hem Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan hem de Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip AUTOPIA yurtdışında da otomotiv sektörünün gündemini belirlemeye başladı. AUTOPIA benzersiz konsepti ile otomotiv piyasasına yeni bir bakış açısı getirirken, dünya da bir benzeri olmayan otomobil alışveriş merkezi ve üzerinde bulunan test pisti ile yabancı distribütörler ve yatırımcıları oldukça heyecanlandırıyor.


Otomotiv dünyasının kalbi artık AUTOPIA’da atacak

Türkiye’de bir ilk gerçekleşiyor. Adeta 365 gün devam eden bir otomobil fuarı olarak tasarlanan, toplam 150 milyon dolarlık bir yatırımla,117.000 metrekare satılabilinir ve kiralanabilinir alana sahip olan AUTOPİA, 540 adet mağazası ile yılda 6 milyon ziyaretçi hedefliyor. Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi olan AUTOPIA ile otomobil dünyasının geleceği yeniden şekilleniyor.

Otomobil ile ilgili akla gelen her türlü detayın düşünülerek tasarlandığı Autopia’da, ziyaretçiler ilgilendikleri aracı yakından inceleme fırsatı bulurken, Türkiye’de bir ilk olan ve alışveriş merkezinin üzerinde bulunan test sürüş pistinde satın almak istedikleri araçları isterlerse AUTOPIA’nın dışına çıkmadan test edebilecek.

 
Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi ile tanışın

Üç stadyum büyüklüğünde bir alana inşa edilen AUTOPIA’nın içinde yer alan, her zevke ve bütçeye uygun birinci ve ikinci el otomobil galerine ziyaretçiler kendi araçları ve özel buggy’ler ile rahatça ulaşabilecek.  Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi AUTOPIA’da yer alan yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini AUTOPIA dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Satış Ofisi ile İletişimi Geçiniz.

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres      :  Kıraç Namık Kemal Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No: 1 34513 - Esenyurt / İSTANBUL
Telefon   :  0 (212) 853 33 13 - 0 (212) 853 33 35
Faks        :  0212 853 49 38
Web        =  www.autopia.com.tr  

Haritada Autopia
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim