22 Eylül 2017 - 02:14:37
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : MESA GRUP Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Kartal Teslim Tarihi : 2014
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

43 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mesa Mesken Sanayii, 7 milyon m2 inşaat, 70.000’den fazla konut birimi üretimi ve sektöre kazandırdığı ilkler dikkate alındığında özellikle konut alanında Mesa adını bir kalite simgesine dönüştürmüştür.

Proje Web: www.mesakartall.com


Lokasyon

Anadolu yakasının kentsel dönüşüm merkezi ilan edilmesinin ardından hızla gelişmekte olan  bölgesi Kartal’da, E-5 aksının üzerinde konumlandırılan Kartall Mesa projesi, dünyanın en büyük adalet sarayının ve Kadıköy-kartal metro hattının bu yıl devreye girecek olması ile bölgenin yatırım değerini ve cazibesini her geçen gün daha da arttırmaktadır. 


Proje Teması

Ana ulaşım güzergahlarına ve sabiha gökçen havalimanına olan yakınlığı ile dikkat çeken Kartall Mesa projesi Tago mimarlık tarafından, müşteri beklenti ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, her türlü konforu sağlayacak nitelikte bir yapı olmasına özen gösterilmiştir.

Yaklaşık 10 dönüm arazi üzerinde tek blokta geliştirilen Kartall Mesa projesi, toplam 32 kattan oluşmaktadır. 286 bağımsız bölümden meydana gelen projenin yaklaşık %90’ı sert ve yumuşak peyzaj alanına sahip olup, sadece daire sahiplerine hizmet verecek resepsiyon, kapalı otopark, açık havuz, sosyal donatı alanları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, çocuk kulübü, yaşamı daha da keyifli ve kaliteli sürdürmeniz için düşünülmüş ayrıntılardan sadece birkaçıdır.

1+1,  2+1,  3+1 ve 5+1 daire planlarından oluşan Kartall Mesa projesi, muhteşem deniz ve adalar manzarası ile günün tüm yorgunluğunu üzerinizden almak için sizleri çağırmaktadır. Daireye özel sunulan kat bahçelerinin verdiği huzur, daire planlarının ergonomik yapısı ile birleşerek yaşamdan alınan keyfi daha da arttırmaktadır.

61 m2 den 346 m2 kadar tüm beğeni ve ihtiyaçlara hitap edecek şekilde tasarlanan daire seçenekleri ile Kartall Mesa, kalite ve konforun yanı sıra güvenliği de en üst seviyede tutarak, yaşamınıza verdiği değeri açıkça ortaya koymaktadır. 


Teslim Tarihi

Kartall Mesa projemizin inşaatı nisan 2012’de başlamış olup, nisan 2014 tarihinde teslim edilmesi planlanmaktadır.


Mahal Listesi

Gerek site genelinde, gerekse daire içinde kullanılacak olan malzeme kalitesi, Mesa’nın konumuna yakışır ve müşteri beklentisini karşılayacak nitelikte olacaktır. Daire içinde mutfak ve banyo dolapları, portmanto, ankastre olarak bulaşık makinesi, ocak, fırın, davlumbaz ve buzdolabı standart olarak temin edilecek olup, salon ve odalarda yer kaplaması olarak lamine parke kullanılacaktır.

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar


Peşin Ödeme

Konut bedelinin %30'u peşin , bakiye en geç bir ay içinde ödenir.
Konut bedelinin % 70' ine kadar banka kredisi kullanılabilir.

Vadeli Ödeme
Konut bedelinin %30'u peşin, bakiye vade farkıyla 24 ay taksitlendirilebilir.
Konut bedelinin % 10' u peşin, % 15' i teslim tarihinde, % 75' i banka kredisi kullanılarak ödenebilir.

*FİYATLARA KDV DAHİL DEĞİLDİR.
*MESA MESKEN SANAYİİ A.Ş. önceden haber vermeksizin fiyat ve ödeme koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres:  Cumhuriyet Mh. Mermer Sk. No:16 Kurfalı Yakacık Yanyol 34876, Kartal / iSTANBUL
Tel: 0216 451 93 70-71-72
Web: www.mesakartall.com

Haritada Kartall Mesa
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim