22 Eylül 2017 - 02:10:36
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : SELİN YAPI Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Teslim Tarihi : 2013
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

2003 yılında kurulan ve bugüne kadar Selçuklu Holding bünyesindeki sanayi kuruluşları inşaatlarının yapımını üstlenen Selin Yapı, ilk konut projesine kadar özellikle farklı bir know how gerektiren ilaç fabrikası yapımında uzmanlaşmış bir kuruluş olarak göze çarpıyordu.  Bugüne kadar inşasını üstlendiği sanayi kuruluşları arasında ilaç sektöründe Anadolu’da yapılan en büyük yatırım olan İlko İlaç Fabrikası, Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde yer alan İlko Argem Ar-Ge Merkezi, Mehtap Mutfak Eşyaları, Sentez Ambalaj üretim tesisleri, İzmir’de bulunan Selçuklu İş Merkezi gibi farklı fonksiyonlara sahip tesisleri sayabiliriz. İstanbul Sancaktepe’de  kendi arazisi üzerine yeni bir yaşam biçimi yaratmak amacıyla başladığı Rings İstanbul Projesi, Selin Yapı’nın ilk konut projesi olma özeliğini taşıyor. 

Projenin Web Sayfası= www.ringsistanbul.com


Lokasyon

Rings İstanbul projesi Sancaktepe’de yer almaktadır. Sancaktepe’nin kuzeyinde Çekmeköy, güneyinde Kartal ve Maltepe, doğusunda Sultanbeyli ve Pendik, batısında ise Ümraniye ve Ataşehir ilçeleri bulunuyor. Görüleceği üzere oldukça merkezi bir konuma sahip. Sancaktepe'nin diğer önemli avantajlarından birisi ulaşım. Şehir içi trafiğine fazla takılmadan buraya ulaşmak mümkün. Rings İstanbul, Sultanbeyli çıkışı ile TEM’e  800 mt gibi kısa bir yolla bağlanmaktadır.

Mevcut durumdaki Marmaray, mevcut raylı sistemler ve Boğaz’ın altından geçen tüp geçitler vasıtasıyla, buna entegre edilecek ve ihalesi tamamlanan Üsküdar – Sancaktepe Metro hattı ile Avrupa Yakasına ulaşım imkanı kolaylaşacak. Diğer taraftan yine entegre olan Kadıköy- Kartal-Gebze hattı ile Anadolu Yakasında birçok yere ulaşım sağlanmakta. 


Proje Teması

Projeyi oluşturulurken, insanların yaşamaktan keyif duyacağı bir yer olarak planlanmış. Bu nedenle de yaşam alanları ve sosyal alanlar geniş tutulmuş. İnsanların proje içinde kişisel ihtiyaçlarının yanı sıra her türlü sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını da giderebileceği bir proje tasarlanmış. Ayrıca evlerin içine depo alanları, geniş otopark alanları, kat bahçeleri, teras ve balkonlar eklenmiş. 

Bu projede müstakilliğe önem verilmiş. Bu amaç doğrultusunda tüm dairelerde müstakil bir evde yaşıyormuş hissini yaşatabilmek için, ses izolasyonu, bağımsız kat koridorları gibi özellikler bulunuyor.  

Proje 1500 konut ( normal ve dubleks daireler, home office daireler), Rings Alışveriş Merkezi, Rings Club ( sosyal tesisler) Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu’ndan oluşmaktadır.

Rings İstanbul projesi 238.000 m2 yani 30 futbol sahası büyüklüğünde bir alana inşa edilmektedir. Projenin ilk etabı 441 daire ve 24 bloktan oluşan SİESTA, 3 blok ve 58 daireden oluşan VİSTA, 8 futbol sahası büyüklüğündeki sosyal tesislerimiz RINGS CLUB ile 110 home office’den oluşan ve rezidans hizmetinin verileceği RINGS OFFICE SUITES bölümleri oluşturmaktadır. Projenin ikinci etabında ise 900 civarında daire yer alacaktır.  Projede daire tipi dağılımı,  200 adet 1+1, 300 adet 2+1, 200 adet 3+1 ve 100 adet 4+1 seçenekleri mevcuttur.


Sosyal Donatı Alanları

40.000 m2 sosyal tesis alanına sahip proje içerisinde, açık ve kapalı yüzme havuzları, mini golf sahası, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahası, mini futbol sahası, squash alanı, fitness ve SPA Merkezi, koru alanı, meyve bahçeleri, 3 km’lik yürüyüş ve bisiklet parkuru, restoranlar, dinlenme ve rekreasyon alanları bulunmaktadır.

Ayrıca bölgenin ilk AVM’si olacak Rings Alışveriş Merkezi  ve Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da projenin içerisinde yer almaktadır. 


Teslim Tarihi

Rings İstanbul projesinin inşaatı 2011 yılı Şubat ayında başlamış olup, ilk etap teslimi 2013 Mayıs ayında yapılacaktır.


Ödeme Planı

Rings İstanbul yüzde 1 peşin, 0,82’den başlayan faiz oranlarıyla 120 aya kadar vadeli ya da yüzde 25 peşin, 60 ay  0 faiz oranıyla alternatifli ödeme fırsatları sunuyoruz. Kampanya kapsamında peşin ve banka kredili alımlarda yüzde on indirim imkanı da ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Bu kampanyalar 30 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerli olacak.
 

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Detaylı bilgi için satış ofisiyle irtibata geçiniz !

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL
Tel: 0212 496 32 62 - 444 86 00
Firma Web: www.selinyapi.com.tr 
Proje Web:  http://www.ringsistanbul.com

 

Haritada Rings İstanbul
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim