22 Eylül 2017 - 02:13:14
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : DUMANKAYA Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Esenyurt Teslim Tarihi : 2014
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Dumankaya, inşaat sektörünün en deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarındn biri olmakla beraber, 1963 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak, binlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli eğitim kurumları ve ticaret merkezleri inşa etmiştir. Firmanın 'Dumankaya Modern' ismiyle geliştirdiği projeyle ilgili detaylar, aşağıda başlıklar halinde yer almaktadır. 

Firmanın Web Sitesi: www.dumankaya.com


Lokasyon

Dumankaya Modern Vadi projesi Bahçeşehir, Esenyurt bölgesinde yer almaktadır. Proje Bahçeşehir ve Esenyurt TEM Karayolu çıkışına 1 km mesafede bulunmaktadır. Ayrıca Modern Vadi, Avmler, Olimpiyat Stadı, Fuar alanı, hastane ve otellere yakınlığıyla, yatırım değeri açısından ön plana çıkmaktadır.


Proje Teması

Proje 52 buçuk dönüm arazi üzerine konumlandırılacak olup, 6 adet bazalı blok, 3 adet yatay blok, 2 adet kule blok olmak üzere toplam 11 blokta 1494 adet konuttan oluşmaktadır. Daire tipi olarak projede stüdyodan 4+1 e kadar seçenekler sunulmaktadır.

Dumankaya Modern Vadiyi ayrıcalıklı özelliklerinden bazıları modern mimarisi ve şık tasarımı, vadi içinde yer alan konsept adalar, ayna ve reflekte havuzlar, ispanyol merdivenleri ve Dumankaya IQ sistemi gibi özelliklerdir. Akıllı ev konsepti çerçevesinde Dumankaya IQ sistemiyle, bir dokunuşla perdeleri açıp kapatabilir, televizyon, müzik seti ve aydınlatmaya hükmedebilir klimanızı ayarlayabilirsiniz.


Sosyal Donatı Alanları

Sosyal Donatı olarak projede açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, Atletico sport center, çocuk etüt merkezi, hobi odaları, kafetarya, çocuk oyun alanları ve kule restorantı mevcuttur. Modern Vadi'de 24 saat güvenlik, kapalı ve açık otopark, güneşlenme terasları ve ticari alanlar yer alacaktır. 


Proje Teslim Tarihi

Projenin inşaatına başlanmış olup 2014 Mayıs'ta teslim edilmesi planlanmaktadır. 


Mahal Listesi

Konutlarda, yerler laminant parke, ıslak zeminler seramik, kapılar amerikan panel kapı, camlar tavandan yere kadar pimapen cam, mutfak ve banyo dolapları, evye ve aspiratörün yanı sıra Dumankaya IQ Akıllı Ev Sistemi Alt yapı ve Donanımları sunulmaktadır.


Ödeme Planı

Projede ödeme planı yelpazesi her bütçeye uyabilecek genişliktedir. Peşin alımlarda %10 indirimin uygulandığı, banka kredili alımlarda 1000 TL peşinatla ve firmaya özel düşük faiz oranları ile kredilerin kullandırıldığı, Dumankaya Vadeli sistemi tercih edenler için 0 faizli ve 36 aya varan taksit imkanları gibi ödeme planları mevcuttur.

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Satış Ofisi ile irtibata Geçiniz.

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Mahallesi Hoşdere - Bahçeşehir Yolu No:22 Esenyurt / İSTANBUL
Tel: 0212 672 88 98
Web: www.dumankayamodernvadi.com

Haritada Dumankaya Modern Vadi
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim