17 Ekim 2017 - 14:20:52
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : DUMANKAYA Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Küçükçekmece Teslim Tarihi : 2014
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarındn biri Dumankaya, 1963 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak, binlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli eğitim kurumları ve ticaret merkezleri inşa etmiştir. Firmanın 'Dumankaya Konsept Halkalı' ismiyle geliştirdiği projeyle ilgili detaylar, aşağıda başlıklar halinde yer almaktadır. 

Firmanın Web Sitesi: www.dumankaya.com


Lokasyon

Dumankaya Konsept Halkalı projesi uzun yıllardır gelişimine devam eden ve şehir planlamasına uygun şekilde kentleşen, Avrupa yakasının yaşam standardı en yüksek bölgesi haline gelen , Tema parka komşu,  Halkalı – Atakent  bölgesinde yer almaktadır.


Proje Teması

Proje konut, kent villası ve ticari bloktan oluşmaktadır. Dumankaya Konsept Halkalı 59.000 m2 lik bir alan üzerine konumlanmış olup, 3 adet konut, 3 adet kent villası ve 1 adet ticari olmak üzere toplam 7 bloktan oluşmaktadır. Toplamda 833 Adet konuttan oluşan projede daire tipi dağılımı olarak,  258 adet 1+1, 300 adet 2+1, 254 adet 3+1 ve 21 adet 4+1 dublex  kent villası seçenekleri bulunmaktadır.

Dumankaya Konsept Halkalının %75 lik alanı yeşil ve peyzaj alanlarından oluşmaktadır. Projede blok yükseklikleri maksimum 9 kattır. Deprem kuşağında bulunan İstanbul'da yatay mimarisiyle öncelikli tercih ve güven oluşturmaktadır. Tüm bunların yanı sıra proje, Dumankaya IQ akıllı ev sistemi ile başlı başına bir farklılık yaratmaktadır. 


Sosyal Donatı Alanları

Dumankaya Konsept Halkalı, Açık Yüzme Havuzu, Fitness Center, Sauna, su öğeleri ile zenginleştirilmiş geniş peyzaj alanları, çok amaçlı spor alanı, Kaykay Pisti ve Tırmanma Duvarları gibi sosyal donatı olarak tüm ihtiyaçları kendi bünyesinden karşılayan konsept bir projedir.


Teslim Tarihi

Projenin inşaatı 2011 Kasım ayında başlamış olup 2014 Haziran ayında teslim edilicektir.


Mahal Listesi

Konutlarda, yerler laminant parke, ıslak zeminler seramik, kapılar amerikan panel kapı, camlar tavandan yere kadar pimapen cam, mutfak ve banyo dolapları, evye ve aspiratörün yanı sıra Dumankaya IQ Akıllı Ev Sistemi Alt yapı ve Donanımları sunulmaktadır.


Ödeme Planı

Projede ödeme planı yelpazesi her bütçeye uyabilecek genişliktedir. Peşin alımlarda %10 indirimin uygulandığı, banka kredili alımlarda 1000 TL peşinatla ve firmaya özel düşük faiz oranları ile kredilerin kullandırıldığı, Dumankaya Vadeli sistemi tercih edenler için 0 faizli ve 36 aya varan taksit imkanları gibi ödeme planları mevcuttur. 
 

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Satış Ofisiyle İrtibata Geçiniz.

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / iSTANBUL
Tel: 0212 697 00 66
Web: www.konsepthalkali.com

 

Haritada Dumankaya Konsept Halkalı
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim