17 Ekim 2017 - 14:16:49
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : GARANTİ KOZA Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Bahçeşehir Teslim Tarihi : 2013
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

1948 yılında, Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olarak kurulan Garanti İnşaat, 62 yıllık inşaat müteahhitliği ve 29 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, güçlü kurumsal yapısı ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış olan faaliyet alanları ile, yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip olup; 2004 yılından itibaren, yeni bir misyon anlayışını bünyesinde barındıran GARANTİ KOZA kimliğiyle hizmet vermektedir.


Lokasyon

Kozaşehir projesi, Bahçeşehir, Esenyut Bölgesi, TEM Otoyolu üzerinde, yeni açılan Esenyurt Gişelerine paralel, Akbatı AVM ve Ted Koleji'nin de içerisinde bulunduğu lokasyondadır. 


Proje Teması

Proje rezidans, konut, cadde dükkanları, Avm, Hastane ve okuldan oluşan başlı başına bir şehirdir. Toplamda 450 bin m2 üzerine konumlanan Kozaşehir, 8000 konut, ticari ve yaşam alanları ile bir şehir temasındadır. Proje 5 etaptan oluşmakta olup, daire tipi dağılımı olarak residans ve konut olarak, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2, penthouse gibi geniş alternatifli seçenekler sunulmuştur. 


Sosyal Donatılar

Projede sosyal donatılar olarak, Club İstanbul adıyla hizmet verecek olan sağlık ve spor kompleksi, yürüyüş parkurları, su parkı, buz pisti, festival alanı, Avm, cadde dükkanları, prestijli markalarıylacafe ve restorantlar sokağı, hastene ve okul bulunmaktadır. 


Teslim Tarihi

Projenin inşaatı 2009 haziran ayında başlamış olup, teslime başlanmıştır.  2013 Eylül ayında teslimin tamamlanmış olması beklenmektedir.


Mahal Listesi

Dairelerde öne çıkan en önemli özelikler, tavan yüksekliğinin 3.10 m olması, tüm beyaz eşyaları Siemens marka standart olarak verilmesinin yanı sıra firma istenildiği takdirde gerekli iç mamari desteğini de sunmaktadır.


Ödeme Planı

Projede %20 peşinatla firmaya özel oranlarla banka kredi imkanları veya şirket bünyesinde 60 aylık, ara ödemeli, balon ödemeli taksit imkanları sunulmaktadır.   

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Detaylı bilgi için Satış Ofisiyle İrtibata Geçiniz.

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :  Tem, Esenyurt çıkışı (yeni), Hoşdere-Esenyurt Yolu Üzeri - Bahçeşehir
Tel        :  444 99 33
Web     :  http://www.kozasehir.com

Haritada Kozaşehir
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim