17 Ekim 2017 - 14:20:14
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : GÜL İNŞAAT Proje Tipi : İşyeri / Ofis İl/İlçe : İstanbul / Beylikdüzü Teslim Tarihi : Hemen
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Otoport Haramidere E5 yolu üzerinde, Tem bağlantı yoluna 5km mesafede, aynı zamanda otobüs ve metrobüs ile ulaşım olanağı olan merkezi bir lokasyonda yer almaktadır.


Mimari Tasarımı dünyaca ünlü mimar Metin Hepgüler tarafından gerçekleştirilen Otoport, Gül Yapı, Çebi Yapı ve Kullar İnşaat ortaklığıyla inşa edilmektedir.

Avrupanın en büyük, Türkiye'nin ilk otomobil alışveriş merkezi olan Otoport, herkesi 365 gün devam eden bir fuara davet ediyor. Otoport hem sıfır, hem ikinci el, tüm marka ve modellerin bir arada bulunabileceği dev bir galeriyi andıracaktır. Aynı zamanda otomobil alım satımıyla ilgili tüm kurum ve kuruluşlarda aynı çatı altında toplanacaktır. Tüm bunlar hem zamandan hem de maliyetten önemli ölçüde tasarruf edilmesini sağlayacaktır. 

Yılda 7 milyon kişinin ziyaret etmesi beklenen Otoport hem galericiye, hem tüketiciye hem de yatırımcıya hemen kazandıracak bir projedir. Otomobil alım süreçlerini keyifli bir ana dönüştürecek Otoport'u ziyaret eden misafirler çeşitli markaların otomobillerini Otoport garantisiyle almanın güvencesini de yaşayacaklar.

Otoport 120 bin m2 inşaat alanına sahip 8 kattan oluşan 200 metre cephe vitrini olan bir projedir. Tamamı kapalı alanlardan oluşan bir avm olarak planlanmamış yarım teraslar şeklinde yükselen Otoport'un %85 i açık olarak tasarlanmıştır. Galerilerin arasında duvarların olmadığı Otoport'ta ziyaretçiler binanın bir ucundan diğer ucunu görebileceklerdir. Gün ışığından maksimum yararlanacak şekilde planlanan tavan ve cephe mimarisi de galerilerin her zaman aydınlık olmasını sağlayacaktır.

160 tane otomobil galerisinden oluşan proje toplam 258 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Otomobil galerilerinin yanı sıra ofisler, servis alanları, go kart pisti, restoranlar, galeriler için lansman alanlar, bankalar, sigorta şirketleri, noter, hobi merkezleri ve otomobil kuaförü de Otoport'ta yer almaktadır. 

Galerilerin büyüklükleri 100 m2 ile 600 m2, ofislerin ise 80 m2 ile 300 m2 arasında değişmektedir. Yapımı Ekim 20120 yılında başlayan proje, Haziran 2012 tarihinde teslim edilecektir. Satış ve kiralamalar devam etmektedir. Peşin alımlarda indirim ya da şirket bünyesinde %30 peşinatla faizsiz 24 ay vade yapılmaktadır. 
 

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Satış ofisi ile irtibata geçiniz.

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :  E5 Yolu Üzeri, Torium Avm Yanı, Haramidere-İstanbul
Tel        :  (212) 875 06 07 pbx
Web     :  http://www.otoport.com.tr

Haritada Otoport
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim