22 Eylül 2017 - 02:14:46
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (2)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : ML YAPI Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Maltepe Teslim Tarihi : 2013
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Ana faaliyet alanlarının ihtiyacları  doğrultusunda gerek duyulan tesisleri geliştirmede edindiği tecrübe, birikim ve donanım ile gayrimenkul geliştirme iş kolunu yeniden yapılandıran İlbak Holding, ML Yapı adı altında, yer aldiğı her sektörde olduğu gibi bu alanda da iddialı olmayı hedeflemektedir.

Yeni gayrimenkul geliştirme iş kolu organizasyonu ile İlbak Holding, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den beri sürdürmektedir.


Lokasyon


Newada Proje'si İstanbul'un Anadolu yakasında Bostancı İskelesi'ne 2.5 km ve sahile 500 mt mesafede, Maltepe bölgesinde yer almaktadır. Proje Havalimanları'na, Avm'lere, Ana arterlere olan ulaşım kolaylığıyla dikkat çekmektedir.


Proje Teması

Ödüllü mimarisi, fransız balkon sistemi, muhteşem manzarasıyla tamamı mesken, butik bir proje olan Newada, 12 dönüm üzerine kurulu biri 20 diğeri 26 katlı 2 Bloktan, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekli toplam 288 residans daireden oluşmaktadır. Projede yaklaşık 10 dönümlük yeşil alan bulunmaktadır. Projede aidat ücreti bulunmamaktadır. En alt katta yer alan çarşıdan elde edilen kar, aidat ücreti olarak kullanılıcaktır. 


Sosyal Donatı Alanları

Sosyal donatı alanları olarak projede, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Center, Spa, Kapalı Sosyal Tesis, Yürüyüş Alanları, Çocuk Oyun Alanları, Kafe ve Restoranların bulunduğu geniş sosyal alanlara yer verilmiştir. Projede aidat ücreti bulunmamaktadır. En alt katta yer alan çarşıdan elde edilen kar, aidat ücreti olarak kullanılıcaktır. 


Mahal Listesi

Projede dış cepheden, daire içlerinde kullanılıcak olan parkelere, mutfak dolaplarından tezgahlara, ıslak zeminlerde kullanılan seramiklerden, ankastrelere, bina girişindeki lobiden sosyal alanlara kadar kullanılan her bir malzeme kalemi, 1. sınıf markaların en üst segment ürünlerinden oluşmaktadır. Dairelerde tavan yüksekliği 3.5 metre olup, her iki kuledede son 5 katta yer alan loft dairelerde ise tavan yükseklikleri 4.15 metredir.  


Teslim Tarihi

Newada Projesi'nin inşaatı 2011 Ağustos ayında başlamış olup, 2013 Aralık ayında teslim edilmesi planlanmaktadır. 


Ödeme Planı

Firma kendi bünyesinde 36 aya varan, vade farksız, taksitlendirme imkanları sunmakla birlikte, anlaşmalı olduğu banka aracılığıyla ile de uygun ödeme koşullarıyla kredi imkanları sunmaktadır. 
 
Proje Görselleri
Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :  Altayçeşme Mahallesi, Saldıray Sk. Maltepe
Tel        :  0216 383 92 92 
Web     :  http://www.newada.com.tr

Haritada Newada
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim