22 Eylül 2017 - 02:12:54
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (2)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : ESTON YAPI Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Bahçeşehir Teslim Tarihi : 2013
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Türkiye genelinde birçok projeye imza atan Eston Yapı A.Ş. bugüne kadar projeleri için 350.000 m2’den fazla kapalı alan inşa etmiş bir firmadır. 1965 yılında prefabrike yapı elemanları üretmek ve taahhüt projelerini gerçekleştirmek için kurulan ESTON, inşaat sektöründe son yıllarda ortaya çıkan uzmanlaşma eğilimlerine paralel olarak taahhüt ve gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet göstermektedir.

ESTON, 47 yıllık bilgi ve deneyimleri ışığında, toplu konutlar, lüks konutlar, hastaneler, iş merkezleri, endüstri yapıları ve altyapı işleri ile ilgili projeler gerçekleştirmektedir.


Lokasyon

Eston Şehir projesi, İstanbul - Bahçeşehir bölgesinde yer almakta olup, doğayla iç içe, temiz hava, güvenlik ve ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Proje, TEM Bahçeşehir-Ispartakule gişelerine 5 km, Atatürk Havalimanına ise 20 dakikalık mesafede yer almaktadır. 


Proje Teması

Eston Şehir, geniş bahçeli villaları, katlı villa, ikiz ve müstakil dubleks, yüksekliği 4 katlı apartman seçenekleriyle, İstanbul'un yükselen değeri Bahçeşehir'deki en büyük bahçeli ev projesidir. Proje toplamda 2800 adet konuttan oluşmaktadır. Minimum ve maksimum daire büyüklükleri 65 m2 ile 371 m2 dir. Eston Şehir 1200 dönüme yayılmış bir projedir. 


Sosyal Donatı Alanları

Projede sosyal donatı alanları olarak, yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, sosyal alanlar, çocuk oyun alanları, spor alternatifleri, günlük alışveriş merkezi, geniş peyzaj alanları bulunmaktadır.


Mahal Listesi

Konutlarda 1. sınıf ürünler kullanılmış olup, giriş kat parke lamine, kapılar masif kaplama, mutfak dolapları lineadekor, beyaz eşya olarak da franke veya muadili ankastre ürünler kullanılmaktadır. 


Ödeme Planı

Eston kendi bünyesinde 60 ay varan vade imkanları sunmaktadır. 

Proje Görselleri
Güncel Fiyatlar

Güncel Fiyat Listesi için Satış Ofisiyle irtibata geçiniz !

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :   Bahçeşehir Tatarcık Çiftliği Mevkii, Çınarlı Cad. Eston Şehir Evleri Yanı. Bahçeşehir / İstanbul
Tel       :   (0212) 691 55 01 - 02 - 03
Web    :   www.estonsehir.com

Haritada Eston Şehir
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim