17 Ekim 2017 - 14:17:40
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : MUTLU İNŞAAT Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Bahçelievler Teslim Tarihi : 2013
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Capacity, Perla Vista, Historia, Sky Port, Pelican Mall gibi büyük projelere imza atan Gül İnşaat, Capital Tower, Ümraniye AVM, A Plus Ataköy, Kadir Has AVM gibi projeleri gerçekleştiren Mutlu İnşaat, sektörün tecrübeli isimlerinden Keleşoğlu Group deneyimlerini bu projede birleştiriyor. 


Lokasyon

Yasemin Konakları 2 projesi, Bahçelievler, Yenbosna bölgesinde bulunmakta olup, Atatürk Havalimanına ve metro hattına 2 km, AVM' lere 400 metre mesafededir.


Proje Teması

Proje konut ve ticari alandan oluşmaktadır. Toplamda 9 dönüm arazi üzerine konumlanan proje 5 dönüm yeşil alana sahiptir. 8 Blok ve 98 adet daireden oluşan projede, 2+1, 3+1, 3+2 daire tipleri mevcuttur. Projenin az katlı bloklardan oluşan butik bir proje olması öne çıkan özelliklerindendir.


Sosyal Donatı Alanları

Projede sosyal donatı alanları olarak, kapalı yüzme havuzu, fitness, türk hamamı, sauna, geniş peyzaj alanları, yürüyüş parkuru ve oyun parkları yer almaktadır.


Teslim Tarihi

Yasemin Konakları 2 projesinin inşaatı, 2011 Eylül ayında başlamış olup, 2013 Mart ayında teslim edilmesi planlanmaktadır.


Mahal Listesi

Dairelerde yerler lamine parke, kapılar özel yapım lake olup, mutfak, banyo ve soyunma dolaplarında 1. sınıf malzemeler kullanılmıştır.


Ödeme Planı

Projede peşin ödemelerde %10 indirim uygulanmakta, liste fiyatı üzerinden yarısı peşin, yarısı 18 ay vadeli, banka kredili olarak da yüzde 30 peşin, geri kalan vadeli olmak üzere çeşitli ödeme koşulları bulunmaktadır.

Proje Görselleri
Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :  Yenibosna Atatürk Cd. No:1 Bahçelievler / İstanbul
Tel       :  0212 550 88 33
Web    :  www.yaseminkonaklari.com

Haritada Yasemin Konakları 2
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim