17 Ekim 2017 - 14:18:59
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : GÜL İNŞAAT Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Güneşli Teslim Tarihi : Hemen
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

1980 yılından beri inşaat sektöründe olan ve bir çok büyük çaplı projeye imza atan Gül İnşaat, Sky Port, Pelican Mall, Historia, Metroport, Perla Vista gibi ses getiren projelerdeki deneyimiyle, projelerine bir yenisini ekleyerek 'Güneşli Park' konut projesini gerçekleştirdi. 


Lokasyon

Güneşli Park projesi İstanbul'un hızla gelişen Güneşli bölgesinde yer almakta, toplu taşıma imkanlarına ve Havaalanına yakın mesafede konumlandırılmıştır. Aynı zamanda proje E5 ve TEM karayollarına yakınlığıyla da dikkat çekmektedir.


Proje Teması

Toplam 29 dönüm arazi üzerinde konumlanan projenin 12 dönümü yeşil alandan oluşmaktadır. Proje Residense, Home Ofis ve Avm den oluşmaktadır. 4 Blok tan oluşan proje, 1+1 den 5+1 e kadar farklı daire tiplerini barındıran 300 adet daire içermektedir. Güneşli Park' da 83 adet mağaza ve 7 adet restoranttan oluşan bir AVM bulunmaktadır. 


Sosyal Donatı Alanları

Sosyal imkanlar olarak projede, Açık Yüzme Havuzu, 2700 m2 lik kapalı spro salonu içerisinde Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Center, Sauna, Türk Hamamı ve Spa bulunmaktadır. Ayrıca geniş peyzaj alanları, yürüyüş ve koşu parkurları ve teras bahçeleri diğer sosyal imkanlardandır.


Teslim Tarihi

Güneşli Park'ın inşaatı Kasım 2010 tarihinde başlamış olup, teslim tarihi olarak da 2012 Aralık tarihi belirtilmektedir. 


Ödeme Planı

Peşin ödemelerde % 15 indirimin uygulandığı projede, anlaşmalı bankalarla kredi imkanları mevcuttur.

Proje Görselleri
Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :  Koçman Cd. No:10 Güneşli / İstanbul
Tel       :  0212 515 18 58
Web    :  www.guneslipark.com.tr

Haritada Güneşli Park
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim