17 Ekim 2017 - 14:18:47
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (1)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : MUTLU İNŞAAT Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Güneşli Teslim Tarihi : 2013
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

İnşaat sektörünün iddialı aktörlerinden olan Gül İnşaat ve Mutlu İnşaat ortaklığıyla gerçekleşen proje, bu iki büyük firmanın bilgi ve birikimleriyle hayata geçiyor. Capacity, Perla Vista, Historia, Sky Port, Pelican Mall gibi büyük projelere imza atan Gül İnşaat, Capital Tower, Ümraniye AVM, A Plus Ataköy, Kadir Has AVM gibi projeleri gerçekleştiren Mutlu İnşaat ile deneyimlerini bu projede birleştiriyor.  


Lokasyon

Güneşli Park Gardenya, E5 ve TEM Karayollarını birleştiren Basın Ekspres yolu üzerinde yer almaktadır. Güneşli bölgesindeki proje, Havaalanına 5 dakika mesafede olmasıyla, İkitelli Organize Sanayi, İstoç, Kuyumcukent gibi ticari alanlara yakınlığıyla dikkat çekmektedir.


Proje Teması

Proje 21 bin metre kare arsa üzerine kurulu olup, 17 bin metre kare yeşil alana sahiptir. Güneşli Park Gardenya, toplam 7 Blok,  '1+1 den 4+1' e kadar farklı konut tiplerini barındırmakla birlikte, 7 adet de mağaza-market seçenekleri sunmaktadır.


Sosyal Donatı Alanları

Sosyal imkanlar olarak projede, Açık Yüzme Havuzu, Fitness Center, Sauna Türk Hamamı, Geniş Peyzaj Alanları, Basketbol Sahası, Yürüyüş ve Koşu Parkurları, Yapay Gölet  ve Dinlenme Alanları mevcuttur. 


Teslim Tarihi

Proje inşaatı, Şubat 2012 tarihi itibariyle başlamış olup, Aralık 2013 tarihinde teslim edilecektir.


Mahal Listesi

Dairelerde antre kısmı granit mermer olarak tasarlanmış olup, mutfaklarda ankastre ürünler ful paket olarak teslim edilecektir. 


Ödeme Planı

Anlaşmalı banka aracılığıyla kredili alımlarda %30 peşinat ile 120 aya varan vade imkanlarına ek olarak, firma kendi bünyesinde %30 peşinatla 24 aylık bir yapılandırma sağlayabiliyor. 

Proje Görselleri
Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :   Mimar Sinan Cd. Ünverdi Sk. Güneşli / İstanbul
Tel       :    0212 630 44 51 pbx               
Web    :    www.gunesliparkgardenya.com

Haritada Güneşli Park Gardenya
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim