17 Ekim 2017 - 14:14:24
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : MAR YAPI Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Güneşli Teslim Tarihi : 2012
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Mar Yapı, 5 senedir özellikle İstanbul’da, şehir hayatının içinde insan konforunu ve doğayla içiçe yaşam felsefesini benimseyen projelere imza atıyor. Firma halen sürmekte olan ve çok yakında hayata geçecek olan Güneşli Konutlar ve G Plus projeleri üzerinde çalışıyor.
 


Lokasyon   

G-Plus Projesi İstanbul'un dönüşerek gelişmekte olan bölgelerinden Güneşli'de bulunmakta olup,  E-5 Otoyolu ile TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde, Güneşli-Yenibosna kavşağında, Atatürk Hava Alanına 3 km mesafede yer almaktadır.

 

Proje Teması

Proje 36 dönüm alan üzerinde konumlanmakta olup 3 Etaptan oluşmaktadır. İlk etabı 254 adet konut, 44 adet ofis ve bunun dışında ticari alanlardan oluşmaktadır. 2. etapta, 1. etaptan farklı olarak otel konsepti mevcut. Yerli ve yabancı birçok otel markaları ile görüşmeler devam etmektedir. Projede geri kalan bölümler ise rezidans olarak satışa çıkacaktır.

 

Sosyal Donatı Alanları

Projenin 3 etabında da sosyal donatı alanları kapalı alanlarda bulunmakta. Sosyal donatılar içerisinde; yüzme havuzu, fin hamamı. fitness center, sauna, spa merkezleri, masaj odaları, peyzaj alanları ve squash mevcuttur.

 
 
Teslim Tarihi
 
Projenin ilk etabının teslim tarihi Aralık 2012 dir. 2. etab 2013 yılında ve 3. etab 2015 yılında tamamlanacaktır.
 
 
Ödeme Planı
 
Ödeme şekli banka aracılığı ile olmaktadır. Yüzde 25 ini peşin, kalan yüzde 75 lik kısmını da anlaşmalı bankalardan kullanabilirsiniz. 
 
 
 
Proje Görselleri
Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres :  Yalçın Koreş Caddesi, Çavdar Sokak, No: 1 , Güneşli / İstanbul
Tel       :  444 20 25
Web    :  www.gplus.com.tr

Haritada G-Plus
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim