17 Ekim 2017 - 14:19:49
Hakkımızda İetişim Reklam
Yorumları Göster (0)
Oy Ver
Genel Bilgiler
Firma : DOĞU İNŞAAT Proje Tipi : Konut İl/İlçe : İstanbul / Bahçeşehir Teslim Tarihi : Hemen
Daire Tipi Stüdyo1+12+13+14+1Diğer Donatılar Yüzme HavuzuSpor SalonuKreşGüvenlikKapalı OtoparkAvm
Detaylı Bilgiler

Bir İstanbul Projesi, bugüne kadar 4 milyon m2'nin üzerinde inşaat imalatı yapan Doğu İnşaat,  uzman ve yenilikçi ekibiyle sektöre güçlü bir giriş yapan Üstünler Yapı, portföyünde, turistik tesisler, konut projeleri, ofis ve AVM projeleri ve yatırım alanları olan Tuna Gayrimenkul yatırım ortaklığı ve endüstri yapıları, katlı otoparklar, spor salonları, depo ve antrepolar, okullar, pazar yerleri, öngerilmeli köprü kirişleri, tekstürlü ve washbeton yüzeyli duvar panelleri gibi prefabrike betonarme yapı elemanlarının üretimi, nakliyesi ve montajı alanında faaliyet göstermekte olan Precast Beton ortaklığından gerçekleşen bir projedir.

 

Lokasyon

Bir İstanbul Projesi, Ispartakule mevkiinde, TEM Otoyoluna  bitişik konumda olup, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede yer almaktadır. 

 

Proje Teması

Toplam 90 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan proje, 11 Blok, 482 adet 1+1 228 adet 2+1 390 adet 3+1 32 adet 3+1 dubleks 56 adet 4+1 olmak üzere 1.188 adet konuttan meydana gelmektedir.  Proje 1300 m2 sosyal alandan oluşmaktadır ve yüzde 85 i yeşil alandan oluşmaktadır.Sosyal Donatı Alanları

Projede sosyal donatı alanları, havuz, fitness salonu, hamam, sauna, dinlenme alanları, geniş peyzaj alanları, buz pisti, kapalı otopark, kat bahçelerinden oluşmaktadır. Bir İstanbul projesinin en farklı yanlarından biri de, renkler kadar suyun da önemli bir mimari unsur olarak kullanılmış olması. 

 

Teslim Tarihi

Projede yaşamın Ekim 2012 tarihinde başlaması bekleniyor.

 

Ödeme Planı

Bir İstanbul, “halden anlayan ödeme planıyla” konut teslimine kadar hiçbir ödeme yapmadan ev sahibi olma olanağı sunuyor. Bu kampanya dahilinde konut almak isteyenler, evlerini teslim alana kadar hiç peşinat ve taksit ödemeden konut sahibi olabiliyorlar. Ayrıca, 1stanbul Projesi’nin lansman kampanyasından faydalanarak konut alanların işsiz kalması durumunda kredi taksitleri 12 ay boyunca işsizlik sigortası kapsamında ödenecek. Arzu edenler taşınma ve yeni eşya maliyetlerini de dekorasyon sigortası kapsamına alabilecek. Mevcut konut kredilerinde alınan hayat sigortası maliyetinin yüksek olmasını göz önünde bulunduran 1stanbul Projesi, “halden anlayan ödeme planı”nda sigorta zorunluluğuna da yer almıyor.

 

Proje Görselleri
Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres  :  Tem Ispartakule Çıkışı, Ispartakule Mevkii, Bahçeşehir / İstanbul
Tel       :  0212 405 09 40 – 47 (pbx)
Web    :  www.biristanbul.com

Haritada Bir İstanbul
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim