22 Eylül 2017 - 02:14:55
Hakkımızda İetişim Reklam

Kaynağına inerek elde ettiği bilgileri, en tarafsız şekilde, en kaliteli görsellikle kullanıcılarına sunan Uzman Konut TV, Türkiye'de Konut ve İş Yeri arayışı olan, yerli ve yabancı uyruklu kişilere, kendilerine en uygun olan projeyi bulmaları için markalı seçenekler sunar.

Uzmankonut Tv, 2012 yılında , İnşaat Firmalarının  kurumsallaşması ve markalaşmasıyla birlikte sektördeki kaliteli tanıtım ve temsil eksikliğini tespit etmiş ve bu doğrultuda uzun süren altyapı çalışmaları sonucunda hayata geçirilmiş, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla gayrimenkul sektörüne damgasını vuracak ve çıtayı yukarılara taşıyacak, kaliteli prodüksiyonlara imza atan, kısa süre içerisinde kalitesiyle ve tarafsızlığıyla tüketiciler tarafından da kar topu etkisiyle kulaktan kulağa hızla yayılan, güven veren bir girişimdir.

​Firmamız, markalı konut projelerini, lokasyon, tema, sosyal donatı, teslim tarihi, mahal listesi, ödeme planı gibi ana başlıklar halinde inceleyerek, net ifadelerle, çözüm odaklı olarak kullanıcıların en kolay ulaşılabilir, en kaliteli bilgiyi almasını sağlar.

Üretici tarafından bakıldığında ise Uzman Konut TV, firmalara, ürettikleri projeleri Türkiye ve Dünya'ya tanıtmaları, daha geniş kitlelere ulaşmaları için fırsatlar sunar.

Firmamız, İnşaat Sektörü ile direkt veya dolaylı olarak ilgilenen tüzel ve gerçek kişilere, sektörle ilgili haberler, firmaların tanıtımları ve projelerin tanıtımları aracılığıyla, sektörü dinamik olarak takip etmeleri için bir platform sağlar.

Uzman Konut TV'nin mütekabiliyetle ilgili çalışmaları da hızla sürmektedir. Firmamız, videoların İngilizce, Arapça ve Rusça olarak dublajlanmasıyla, yabancı yatırımcıya doğru kanallardan ulaşarak, Türkiye'deki konut ve işyeri arzını en iyi şekilde değerlendirip, üretici firmaların yabancı yatırımcıya projelerini tanıtması için fırsatlar sunacaktır.

 

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim