22 Eylül 2017 - 02:07:50
Hakkımızda İetişim Reklam

Work Square´den Yılbaşı Kampanyası

Work-Square projesi´nde daireler, 140 bin TL´den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Work Square´den Yılbaşı Kampanyası

MVK Yapı tarafından Kurtköy’de yapımına devam edilen Work Square projesi, yeni yıla ev ya da ofis sahibi olarak girmek isteyenler için lansman kampanyasını 31 Aralık’a kadar uzatıyor. Hem ev hem de ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre tasarlanan Work-Square projesi’nde daireler, 140 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Toplam 50 bin metrekare inşaat alanı ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesi olan Kurtköy'de yükselecek Work Square ev-ofis projesi, 50 metrekare’den, 180 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki daire planları ile dikkat çekiyor. Lansmana özel 140 bin TL’den başlayan daire fiyatları ve %1 KDV avantajıyla satışa sunulan projede,  71 adet stüdyo, 182 adet 1+1, 84 adet 2+1 ve 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 351 daire bulunuyor.

2014 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan Work Square projesinde, ev ve ofis amaçlı kullanılabilen dairelerin yanı sıra, kat bahçeli daireler, lobi, her daireye özel bir depo alanı, spor merkezi, kapalı yüzme havuzu, hobi salonu, SPA, 350 araç kapasiteli kapalı otopark, çocuk oyun olanları, toplantı ve seminer salonları, 120 metrekareyi bulan teras bahçeleri, özel restoran& kafeler, market, özel güvenlik sistemi ve yaklaşık 8.000 m2 alana sahip 24 adet de mağaza yer alıyor.

Proje, ofisinizde ihtiyaç duyacağınız teknik altyapıyı size sağlamanın yanında, katlarda bulunan ortak kullanıma açık ofis destek birimlerinde ofis ekipmanları, sekreter hizmeti ve temizlik hizmeti gibi ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak tüm donanım ve hizmetleri de bir arada sunuyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 0,8 km uzaklıkta bulunan proje, Viaport AVM, Teknopark, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina gibi pek çok önemli noktaya olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim