18 Ekim 2017 - 02:54:06
Hakkımızda İetişim Reklam

Dumankaya Miks, yüksek değerlerin kalbinde yer alıyor!

Dumankaya Miks, yüksek değerlerin kalbinde yer alıyor. İstanbul´un en büyük eğlence ve fuar merkezi olacak eşsiz bir parka, Temapark´a komşu.
Dumankaya Miks, yüksek değerlerin kalbinde yer alıyor!

Dumankaya, Avrupa Yakası'nın yeni cazibe merkezi, Halkalı bölgesinin Modern yüzü Atakent'te her yönden çok değerli bir projeye imza atıyor: Dumankaya Miks...

Dumankaya Miks Projesi, 30 dönümlük bir alana inşa ediliyor. Konut ve Ticari alanları bir arada sunan iki rezidance bloktan oluşuyor. İçerisinde 657 Konut, 72 adet Ticari ve 7 adet Ofis ile 736 adet bağımsız bölüm yer alıyor.

Dikey konsepti ve fark yaratan mimarisi ile ön plana çıkan Dumankaya Miks, günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunmaktadır.

39-41 m² aralığında değişen Stüdyo, 56-135 m² aralığında değişen 1+1, 97-99 m² aralığında değişen 2+1 dairelerin yanı sıra banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, Mağazalar ve home ofislerden meydana gelen ticari üniteleri ile Dumankaya Miks, İstanbul'un hızlı yaşamına ayak uyduracak konforlu, dinamik, rahat yaşam alanı sağlayan rezidance daireleri ve tüm ihtiyaçları karşılayacak ticari alanları ile kaliteli bir yaşam sunmakta.

Dumankaya Miks, sunacağı standartlar üstü servislerle sizi premium bir hayata davet ediyor


Dumankaya Miks İletişim:

Web: www.dumankaya-miks.com
Tel: 0212 697 00 66

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim