18 Ekim 2017 - 19:46:33
Hakkımızda İetişim Reklam

Elysium Serene Kandilli´de Huzura ve Sessizliğe Yatırım Yapın

İstanbul´un bu eşsiz boğaz mahallesinin doğal yeşil atmosferine en üst seviyede özen göstererek inşa edilen Elysium Serene Kandilli, 25 bin 500 metrekarelik bir alanda %85´i yeşile ayrılan bir plato üzerinde yer alıyor.
Elysium Serene Kandilli´de Huzura ve Sessizliğe Yatırım Yapın

Yine de Elysium “Serene”, Kandilli’nin renkleri ile yetinmeyip, çevre düzenlemesi ve su alanları ile yaşamınızı adeta daha çok yeşile, daha çok maviye boyuyor.

Elysium “Serene” Kandilli, İstanbul’un en sağlam zeminlerinden birinde, en son teknolojilerle inşa edilen 17 Konak’taki 136 Adet Bağımsız Bölüm’den oluşuyor.  Dayanıklılık kadar estetikten de ödün vermeyen Elysium “Serene”, iç ve dış tasarımları ile Kandilli sırtlarına çok yakışıyor.  Kullanılan uluslararası standartlardaki iç ve dış yapı malzemeleri ve tüm tedarikçileriyle, lüks konut kategorisinin kalite standartlarını yukarı taşıyor. “Akıllı Ev” sistem ve donanımları ile doğaya ihanet etmeyen modern bir yaşamın hiç de zor olmadığını gösteriyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu,  fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları ile günün yorgunluğundan arındırırken, çocuk oyun alanları ile her yaştaki sakinlerini memnun ediyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek birçok şeyi bir arada sunan kompleks içinde ayrıca mini market ve güzellik salonu da yer alıyor. Öte yandan otopark alanları, güvenlik sistem ve hizmetleri ile önemli altyapı ihtiyaçlarını karşılıyor.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkezi noktalara kolayca ulaşım sağlayacak stratejik bir noktada yer alan Elysium “Serene” Kandilli,  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Anadolu Hisarı çıkışına çok yakın mesafede yer alıyor. Öte yandan Boğaziçi Köprüsü de, dilerseniz otobandan ya da Boğaz’ın kıyısından keyifli bir yolculukla 9 km. Altunizade’ye 7 km., Kadıköy’e 9 km., Üsküdar’a  8 km’lik bir konumda yer alıyor.

İstanbul’un köklü yerleşim merkezlerinden biri olması sebebiyle deniz ve kara yoluyla farklı ulaşım alternatifleri de bulunuyor...

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim