19 Ekim 2017 - 17:22:01
Hakkımızda İetişim Reklam

Londra´daki Proje İstanbul´da Satışta

Londra firması Berkeley Grup, yeni projesi Roman House´ı Londra´dan önce İstanbul´da satışa çıkardı. Projede dairelerin fiyatları 500 bin pound´dan başlıyor.
Londra´daki Proje İstanbul´da Satışta

Londra’nın en büyük gayrimenkul firmalarından biri olan Berkeley Group, yeni projesi olan Roman House’yi İstanbul’da satışa çıkardı. Londra’nın merkezi iş alanında gerçekleştirilen Roman House projesinin tanıtımını yapan Berkeley Homes Satış ve Pazarlama Direktörü Jon Hall, projeyi Londra’dan önce İstanbul satışa çıkardıklarını belirtti. Projenin satışları ocak ayında Londra’da başlayacak. Türkiye’nin kendileri için iyi bir Pazar olduğunu söyleyen Hall, “Londra yükselen bir gayrimenkul piyasasına sahip. Kentte fiyatlar sürekli artıyor. Bizim projemizin de en az yüzde 40 prim yapmasını bekliyoruz” dedi.

2 milyon 500 bin pound’a penthouse
Stüdyo dairelerden penthouse’lara kadar farklı dairelerin bulunduğu projede daire büyüklükleri 40 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. 2014’te teslim edilecek projede fiyatar 499 bin 999 pound’dan başlıyor. Lüks konseptte yapılan Roman House’da concierge, fitness, özel tasarlanmış mutfaklar, mermer ve ahşap yer döşemeleri, yerden ısıtma, şarap soğutucuları, kahve makineleri, buharlı fırın, akıllı ev sistemleri bulunurken, dairelerde 3 farklı dekorasyon seçenekleri sunuluyor. Projede penthouse daireler 2 milyon 500 bin pound’dan satışa sunuluyor.

Hürriyet

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim