18 Ekim 2017 - 19:45:43
Hakkımızda İetişim Reklam

Babacan Yapı´da 12 Ay Taksit Ödemeyin!

Kampanya süresince; satıştaki tüm daireler için sadece yüzde 10 peşinat alınırken, kredi taksitleri bir yıl boyunca Babacan Yapı tarafından ödeniyor.
Babacan Yapı´da 12 Ay Taksit Ödemeyin!

Babacan Yapı, Crown Park, Crown Tower ve Crown Deluxe projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere çok özel bir kampanya sunuyor. Kampanya süresince;  satıştaki tüm daireler için sadece yüzde 10 peşinat alınırken, kredi taksitleri bir yıl boyunca BabacanYapı tarafından ödeniyor.

2002 yılından bu yana Beylikdüzü ve Bahçeşehir bölgesinde ürettiği nitelikli ve lüks konut projeleriyle öne çıkan Babacan Yapı, Crown projelerinden konut sahibi olmak isteyenler için başlattığı “yüzde 10 peşinatla hemen taşın, 12 ay boyunca taksitlerini biz ödeyelim” kampanyasına yılsonuna kadar devam ediyor.

Beylikdüzü ve Beykent’te yaşamın yeni başladığı Crown Park ve Crown Tower’da konut sahibi olmak isteyenleri sadece yüzde 10 peşinatla ev sahibi yapan BabacanYapı, ilk bir yıl boyunca banka kredi taksitlerini ödeyerek, dekontu konut sahiplerinin adreslerine yolluyor. Böylece konut sahipleri ödedikleri yüzde 10 peşinat sonrasında bir yıl boyunca ödeme stresinden kurtularak yeni evlerindeki yaşamlarına hemen başlayabiliyor. 

Yapımı devam eden Crown Deluxe-Bahçeşehir projesi için de geçerli olan bu kampanya ile projeden konut sahibi olmak isteyenlere anahtar teslimine kadar geçecek süreç için hem oturduğu eve kira, hem de yeni evine taksit ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

İlk kez geçen yıl uyguladıkları kampanyayı, gördüğü ilgi sebebiyle geleneksel hale getiren ve bu kampanyanın Türkiye’de bir ilk olduğunu belirten BabacanYapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Babacan; “Kampanyamız ilk başta biraz şaşırtıcı ve değişik gelebilir. Ancak biz konut sahibi olmak isteyenlere, en avantajlı yöntemleri sunmayı hedefliyoruz. Projelerimizden ev alacaklar hem 8000 TL’den başlayan peşinatlar ile daire sahibi oluyor, hem de ister 60 ister 120 ay kredi kullanılsın 12 ay boyunca taksit ödemekten kurtuluyor. Ödediğimiz taksitleri biz ödemiş gibi göstererek fiyatın üzerine ilave etmiyoruz. Uyguladığımız fiyat aynı ve ekstra bir rakam talep etmeden, direkt olarak 12 taksitin ödemesini üstleniyoruz. Özellikle hem kira ödeyip, hem de yeni bir ev taksiti ödemekte zorlananlar için bulunmaz bir fırsat. Ayrıca bankalarla yaptığımız özel anlaşmalarla sektörümüze uygulanan faiz oranlarından çok daha ekonomik kredi kullandırabiliyoruz. Yılsonuna kadar geçerli olacak bu özel kampanya ile satışlarımızı yüzde 95’e ulaştırmayı hedefliyoruz.” dedi.

“Yüzde 10 peşinatla, şimdi alın, kredi taksitlerini bir yıl boyunca BabacanYapı ödesin”…

Ayrıntılı bilgi almak için;
CrownPark-Beykent 0 (212) 875 75 44
CrownTower-Beylikdüzü 0 (212) 444 20 14  
CrownDeLuxe-Bahçeşehir 0 (212) 444 24 20
www.babacanyapi.com 

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim