17 Ekim 2017 - 14:23:37
Hakkımızda İetişim Reklam

Dumankaya´dan Mercedes´li Kampanya !

İnşaat sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, "Araban Peşinatın" adı altında düzenlediği yeni satış kampanyası ile müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Dumankaya´dan Mercedes´li Kampanya !

Konut sektörünün yanı sıra otomotiv sektöründe de uzun yıllardır 5 ayrı showroom ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan Dumankaya Şžirketler Topluluğu her iki sektörde kazandığı bilgi birikimi, deneyim ve güven ile referans oluşturabilecek ve sektörde fark yaratan kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor.

Dumankaya İnşaat ve Dumankaya Otomotiv'in güçlü finansal yapısı, sahip olduğu bilgi birikimi ve sektörel uzmanlığının yarattığı sinerji ile hayata geçirdiği "Araban Peşinatın" adlı yeni kampanya kapsamında Dumankaya İnşaat konut projelerinden daire satın alan müşteriler mevcut araçlarını alacakları konutun peşinatı olarak Dumankaya Otomotiv 2. Elde piyasa değerinde değerlendirebilecekler ve aracın satış bedelini satın alacakları evin peşinatı olarak kullanabilecekler.

Peşinat avantajı sunan kampanya ile müşteriler sahip oldukları konfordan vazgeçmeden 1 yıla varan sürede kendilerine tahsis edilecek Hyundai İ20, Hyundai Accent veya Mercedes C180 Avantgarde marka aracın kullanım hakkına sahip olacaklar. Kampanya dahilinde peşinatlarını nakit olarak ödeyen müşterilerde 1 yıla varan sürelerde kendilerine tahsis edilen aracı kullanmaya hak kazanacak ve sahip olacakları ikinci aracın keyfini sürecekler.

"Araban Peşinatın" kampanyası Dumankaya İnşaat'ın Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Modern Vadi, Dumankaya Konsept Halkalı, Flex Kurtköy, Adres Natura ve Adres Su Projelerinde geçerli olacak.

İnşaat sektöründe değişimin kaçınılmaz olduğunu sektörde konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşmanın öncelik kazandığının altını çizen Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya kampanya ile ilgili şunları söyledi. " Müşterinin beklentileri farklılaştı. Müşteriler nitelikli konut projelerinin yanında ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanmak istiyorlar. Biz de Dumankaya İnşaat olarak müşterilerimize beklentileri doğrultusunda hizmetler sunuyoruz. Sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi. 


Dumankaya İnşaat İletişim Bilgileri;
www.dumankaya.com
Telefon: 444 7 222

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim