18 Ekim 2017 - 19:45:25
Hakkımızda İetişim Reklam

Exen İstanbul´da Hayat Başladı !

İstanbul´un en lüks projelerinden olan Exen İstanbul´da yaşam başladı. Projede satışı ve yapımı devam eden etaplarda yer alan konutlar için kısa süreliğine 100 ay sıfır faiz fırsatı ve 3.140 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma olanağı sunuluyor.
Exen İstanbul´da Hayat Başladı !

Sur Yapı tarafından Ümraniye-Çamlıca'da inşa edilen, toplamda 1038 konuttan meydana gelen Exen İstanbul projesinde 3 etap bulunuyor. Projede toplam 1038 Konut yer alıyor.Bu konutların tipleri ise 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 olarak tasarlanmış. Proje Rezidans bloğu ve yatay bloklardan oluşuyor.

İstanbul'un en lüks projelerinden olan Exen İstanbul'da yaşam başladı. Projede satışı ve yapımı devam eden etaplarda yer alan konutlar için kısa süreliğine 100 ay sıfır Faiz fırsatı ve 3.140 liradan başlayan taksitlerle Kira öder gibi ev sahibi olma olanağı sunuluyor.
 
Exen İstanbul projesinde sosyal alanlarda açık ve kapalı Yüzme havuzları, fitness alanları, tema parkları, fun- Golf Alanı, resreasyon alanları, Çocuk Oyun Alanları, otoparklar bulunuyor. Exen İstanbul'da yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü projede yatay bloklardaki tüm daireler yaklaşık 20.000 m2'lik dev bir bahçeye bakıyor.

Yüzde 75'i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, göleti, havuzları, fıskiyeleri, çocuk parkları, 1 kilometrelik Bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun Golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor.


SurYapı Eksen 'de Otoparklar yeraltında

Yeraltında çözümlenmiş otoparklar ve sosyal tesis dışında kalan açık otoparklar sayesinde yaşam alanlarında tek bir araca bile rastlanmayacak. Şehrin ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunan Exen İstanbul, çevreci enerjiyi de kullanacak. Güneş panelleriyle ısınan havuzu sayesinde, bahar aylarında da açık havada yüzülebilecek. 


Exen İstanbul İletişim:

Web :   www.exenistanbul.com.tr 
Tel    :   0216 316 79 90

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim