17 Ekim 2017 - 14:25:51
Hakkımızda İetişim Reklam

Terrace Doğa ile ´Doğa Sizi Çağırıyor´

İnanlar´ın yeni projesi Terrace Doğa, Zekeriyaköy´de doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor. Sadece 36 şanslı ailenin yaşayabileceği haute - couture villaları ile yeni şehrin yeni projesi Terrace Doğa, yeşil ve maviyi stil, estetik ve konforla birleştirerek hayatınıza değer katacak; sizi doğanın mükemmel kusursuzluğuna taşıyacak.
Terrace Doğa ile ´Doğa Sizi Çağırıyor´

Şehrin Merkezinde Doğa’nın Sesini Duyacaksınız

İlhamını doğadan alan Terrace Doğa, insanın tüm duyularına hitap edecek şekilde tasarlandı. Her villanın kendine özel bahçesinin bulunduğu projede yaşam alanlarının önü, ev sahiplerinin tercihine bağlı olarak göletlerle çevriliyor. Suyun ve yeşilin hayatın içine alındığı Terrace Doğa; sakinlerine İstanbul’un merkezinde derin bir nefes alarak, doğanın sesini duymayı vaat ediyor.

Şehrin Çizgisi Zekeriyaköy’deTerrace Doğa ile Değişiyor.Üçüncü köprüyle birlikte yeni şehir, yeni havalimanı ve yeni otoban projelerine yakın olan Zekeriyaköy, ikinci şehir olma özelliğini taşıyor.

Müstakil yaşamanın konforunu kolay ulaşım ve yakınlık ile çözen Zekeriyaköy,İstanbul’unparlayan hazinesi. İstanbul’un renkli dünyasına çok yakın ama şehrin gürültüsünden arınmış bir adreste yer alan Terrace Doğa projesi ise yeni şehrin en özel yaşam alanı. Terrace Doğa sakinlerine iş ve sosyal yaşamın tüm bağlarını günün her anına rahatça sığdırabilecekleri bir konfor sunuyor. Bölgenin yakınına inşa edilecek 3. Havalanı ve 3. Köprü ise projenin cazibesini ikiye katlıyor.


Eve Giden Keyifli Yol

Terrace Doğa’ya 3 farklı güzergah üzerinden ulaşılabiliyor. Bahçeköy orman yolu, Sarıyer çayırbaşı tüneli ve sahil yolu üzerinden eve giden tüm yollarda keyif ve kolay ulaşım rahatlığı bulunuyor. Hacıosman’akadarinşaedilen, Şişhane – Taksim – Maslakmetrosuise eve gidenyoldaaçıkvehızlıulaşımkonforununaltınıçiziyor. Terrace Doğa sakinleri, ister deniz havası, ister yeşil bir orman yolu ya da transit geçiş ile Maslaktan sonra 10 dakikada evine varabilecek.

Doğa İçinde Egzozsuz Hava Sahası

Terrace Doğa projesinin en önemli, öne çıkan özelliklerinden biri araç trafiğinin olmaması. Kapalı otoparkların yaşam alanlarının altında yer alarak ulaşımın yerin altından sağlanması, sakinlere egzozsuz hava sahası armağan ediyor. Site içindeki ulaşımın golf araçları ile sağlanacağı Terrace Doğa, huzuru Zekeriyaköy’de hayata geçiriyor.


Terrace Doğa Kişiye Özel Yaşam Alanları İmkanı Sunuyor 

Terrace Doğa’da; iç mimarisinde sunulan renk ve malzeme alternatifleriyle ev sahibine villasının dekorasyonunu kişisel tercihlerine göre oluşturma imkanı veriliyor. Dolap, zemin, seramik seçimlerinin kişiye özel tasarlanabilme imkanının olduğu Terrace Doğa’da; peyzaj ve bahçe düzenlemelerinde sunulan alternatifler, en büyük ayrıcalığını yaratıyor.

4 tip villa ile 203 metrekareden 216 metrekareye kadar her detayın düşünüldüğü ferah ve konforlu yaşam alanları sunuluyor. 36 villada; biri ebeveyn yatak odası olmak üzere 4 yatak odası, salon, çamaşır odası, özel depo alanı ve çatı katı teras balkonu bulunuyor.

Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, sauna, fitnesscenter, oyun odası ve çok amaçlı salon; Terrace Doğa’da sadece 36 ailenin hizmetinde olacak butik ve konforlu bir sosyal yaşamı simgeliyor.


36 Yatırım Fırsatıile Terrace Doğa’da Yatırım Zamanı

Ekim 2013 tarihinde teslim edilecek olan Terrace Doğa, iş dünyasının merkezi Maslak – Levent’e yakınlığı, İstanbul’un eğlence ve sosyal yaşam alanlarından İstinye’ye 15 dakika mesafede olması ve yakın bölgeye yapılacak olan 3. Havalimanı – 3. Köprü ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Bölgede yeşilin korunması üzerine alınan kararlar; Terrace Doğa’nın dokusunun gelecek yıllarda da korunacağının garantisini verirken yatırım değerini artırıyor.
İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Serdar İnan'dan Proje ve Bölgeyle İlgili Detaylar


Türkiye son yıllarda inanılmaz bir gayrimenkul gelişim platformu üzerine oturdu. Üst üste çıkan yasalar, başbakanımızın gayrimenkulü teşvik eden tavırları, açıklanan 3. Köprü, 3. Havaalanı, 2 yeni şehir ve dev sağlık, eğitim tesisleri, yabancı kaynaklı sermayenin bilhassa İstanbul gayrimenkul pazarına girme iştahı. Kısa geçmişe bakarak geleceği görmemek hemen hemen imkansız. Gün geçmiyor ki, bizi bir yabancı sermayedar arayıp elimizde ki projeleri sormasın. Dünyanın çok çeşitli bölgelerinden bizi devamlı çeşitli fon temsilcileri ziyaret ediyor. Hepsinin hedefinde gelecekte gelişecek İstanbul pazarından pay almak var.

Tüm bu gelişimler İstanbul'un her bölgesinde kendisini hissettiriyorken, bazı alanları ise aslında çoktan kendi geleceğinin muhteşemliliğinden günümüze izler sunuyor. Bu alanların başında Sarıyer ve öncelikli olarak Zekeriyaköy var. Yıllardır ulaşım anlamında yatırımlardan gereken payı alamayan semt bugünlerde ise bir ulaşım kavşağı olma noktasında hızla ilerliyor.

Doğasını ve güzelliğini bozmadan, el değmemiş bakir ormanları, kanunlar çerçevesinde ciddi olarak korunuyor. Artık Maslak'taki işimizden çıkma ile Zekeriyaköy'deki evimize gelme süresi nerede ise 10 dakikaya inmek üzere, ayrıca havaalanı ve 3. Köprü bağlantılarıyla değil, Anadolu'ya dünyanın her yerine ulaşmanın en kolay adresi Zekeriyaköy. İşte bu yüzden İnanlar, yıllardır bu alanda projeler üretiyor, işte bu yüzden sizler için itina ile hazırladığımız Terrace Doğa projemizi ve kısıtlı sayıda ki villayı satışa sunuyoruz. Çok rahat finansman seçenekleriyle alabilmeniz, İstanbul'a en yakın el değmemiş bir doğa alanında ailenizle yaşayabilmeniz için... Bu çok özel projeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” 


Projeyle İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin,

Web: www.terracedoga.com
Ofis: Hakkı Yeten Cd. No:11 Fulya / Şişli / İstanbul
Tel:   444 2002

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim