18 Ekim 2017 - 19:39:55
Hakkımızda İetişim Reklam

Rings İstanbul Brunchta Buluşturdu

Rings İstanbul, güzel bir pazar gününde ev sahiplerini ve projeden ev almayı düşünenleri Brunch Etkinliği´nde buluşturdu. Ev sahibi olmak isteyenler, projeyi tanırken hoşca vakit geçirdiler. Ev almış olanlarda komşularıyla tanışma fırsatı yakaladılar.
Rings İstanbul Brunchta Buluşturdu

Selin Yapı, Rings İstanbul’dan ev alanlar ve ev almayı düşünenleri, 30 Eylül Pazar günü havuz başında, doğayla iç içe düzenlenen brunchta biraraya getirdi.  (  Projenin Uzman Konut TV 'deki Videosu  )
Projede ev almış olanlar komşularıyla şimdiden tanışma fırsatı yakalarken, ev almayı düşünenlerse Rings İstanbul'da yaşamın nasıl olacağı hakkında ip uçları yakaladı. 

Bilgi almak isteyenler detaylı bir şekilde bilgilendirilirken, çocuklar kendileri için kurulmuş oyun alanında gönüllerince eğlenme fırsatı yakaladı.

Evinizi şimdi alın, ödemeye taşındıktan sonra başlayın!

Rings İstanbul’dan ev sahibi olanlar evlerini şimdi alıp, kredi taksit ödemelerine taşındıktan sonra başlamanın avantajını yaşayacak.

Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da 1+1’den 5+2 dublekse kadar farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut.

238.000 m2’lik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, 40.000 metrekarelik kapsamlı sosyal tesisleri bünyesinde barındıran Rings Club’ın yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor. Projenin ilk etabının teslimi ise Mayıs 2013’de.


2003 yılında kurulan ve bugüne kadar Selçuklu Holding bünyesindeki sanayi kuruluşları inşaatlarının yapımını üstlenen Selin Yapı, ilk konut projesine kadar özellikle farklı bir know how gerektiren ilaç fabrikası yapımında uzmanlaşmış bir kuruluş olarak göze çarpıyordu.  Bugüne kadar inşasını üstlendiği sanayi kuruluşları arasında ilaç sektöründe Anadolu’da yapılan en büyük yatırım olan İlko İlaç Fabrikası, Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde yer alan İlko Argem Ar-Ge Merkezi, Mehtap Mutfak Eşyaları, Sentez Ambalaj üretim tesisleri, İzmir’de bulunan Selçuklu İş Merkezi gibi farklı fonksiyonlara sahip tesisleri sayabiliriz. İstanbul Sancaktepe’de  kendi arazisi üzerine yeni bir yaşam biçimi yaratmak amacıyla başladığı Rings İstanbul Projesi, Selin Yapı’nın ilk konut projesi olma özeliğini taşıyor.


Projenin Web Sayfası= www.ringsistanbul.com


Rings İstanbul hakkında daha fazla bilgiye 444 86 00 numaralı satış ofisi telefonundan ulaşılabilir.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim