22 Eylül 2017 - 02:05:38
Hakkımızda İetişim Reklam

Babacan Yapı - Güneşli Ekspres Lansman

Babacan Yapı yeni projesi Güneşli Express Residence´ın lansmanını yaptı. Lansmana özel 3 farklı ödeme seçeneği ile satışa sunulan projede, konutlar yüzde 10 indirimle satışa sunuluyor

Crown Residence, Crown Park, Crown Tower, Crown Plaza, Crown Deluxe ve Novatrium Residence projelerinden sonra yönünü, geleceğin Maslak'ı olarak adlandırılan Güneşli Basın Ekspres'e yönelten Babacan Yapı, yeni 19 katlı kulesi Güneşli Express'i satışa çıkardı. 4 bin 520 metrekare alan üzerinde, 19 katlı kulede, 158 konuttan oluşan projede metrekare fiyatları 3 bin TL'den başlayacak. Ruhsat aşaması tamamlandıktan sonra hafriyat çalışmalarının başladığı projedeki konutlar 2014 Aralık ayında sahiplerine teslim edilecek. Bölgenin geleceğin yıldızı olacağını öngördüklerini belirten Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “Bölgede 12 adet 5 yıldızlı otel bulunuyor. Yeni projelerin bir çoğu bu aks üzerinde inşa ediliyor. Basın Ekspres'teki konutların ortalama metrekare fiyatları 5 bin ile 6 bin civarında değişiyor. Yatırımcılara çok kazandıran bir bölge olması sebebiyle de bölgeye ilgi yoğun”diye konuştu.


139 bin TL'den başlıyor

Güneşli Ekspress Residence'da toplam 158 daire ve 5 ticari ünite yer alacak. Projede 1+0 stüdyo, 1+1, 1,5+1 Garden, 2+1 ve 3+1 dubleks Penthouse daireler yer alıyor. Fiyatlar 139 bin TL'den başlıyor. 3+1 penthouse dubleks daireler ise 658 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Mehmet Babacan yeni projelerinde başlayacakları lansmana özel kampanya hakkında şu bilgileri verdi; “Güneşli Express Residence'ta sadece lansmana özel uygulayacağımız yüzde 10 özel lansman indirimi yapacağız. Banka kredisi ile 120 aya kadar vade imkânı sunuyoruz”

Güneşli Express Residence'da açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, garden cafe, fitness club, vitamin bar, iç bahçe, sauna, Türk hamamı, dinlenme odası gibi sosyal aktivite alanları bulunacak. Projenin içerisinde yer alacak 5 adet ticari ünitede ise; cafe, market, kuaför, kuru temizleme gibi ihtiyaca cevap vermesi hedeflenen bölümler olacak. 


www.babacanyapi.com

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim