22 Eylül 2017 - 02:02:01
Hakkımızda İetişim Reklam

Ağaoğlu Maslak 1453 ´te Rekor Satışlar

Ağaoğlu Şirketler Grubu´nun en büyük Projesi olan Ağaoğlu Maslak 1453´de, henüz kampanya ve resmi satışlar başlamadan, gelen yoğun talep üzerine yaklaşık 200 milyon TL´lik satış gerçekleşti.
Ağaoğlu Maslak 1453 ´te Rekor Satışlar

Hafta sonunda sabah erken saatlerden itibaren Ağaoğlu merkez ofisi önünde vatandaşların oluşturduğu uzun kuyruklar ve gelen yoğun satış talebi üzerine, müşteriler Ağaoğlu'nun diğer satış ofislerine yönlendirildi. Buna rağmen My Home Maslak, My Towerland, My World Ataşehir ofislerinde de izdiham yaşandı.

Ağaoğlu'nu ziyareti sırasında oluşan yoğun talebe şahit olan Oracle Başkan Yardımcısı Lourent Zelmanowicz şaşkınlığını, "dünyanın birçok ülkesini gezdim, bu kadar yoğun hamburger kuyruğu bile görmedim. İnsanlar hamburger alır gibi ev alıyorlar" sözleri ile dile getirdi.

Proje ortağı olan Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (EGYO) yetkililerinden alınan bilgiye göre ise bir gün içinde yaklaşık 400 satış işlemi tamamlandı. Gerçekleşen yaklaşık 200 milyon TL'lik hasılat, bugüne kadar bir günde yapılan en yüksek satış rekoru olarak kabul ediliyor.

www.agaoglu.com.tr

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim