18 Ekim 2017 - 19:45:37
Hakkımızda İetişim Reklam

Dumankaya Garanti Modeli

Dumankaya İnşaat,14 Temmuz´dan bu yana devam eden ´Dumankaya Garanti Modeli´ kampanyasında 300 adetlik satış rakamına ulaştı.
Dumankaya Garanti Modeli

Proje geliştirmenin ötesinde sunulan hizmetlerde de farklılaşmaya önem veren Dumankaya İnşaat farklılaşan müşteri beklentilerine yönelik çözüm odaklı geliştirdiği “Dumankaya Garanti Modeli” kampanyası ile başarılı bir satış grafiği yakaladı.

Kampanya ile birlikte yakaladıkları başarılı satış grafiği konusunda açıklamalar yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya şunları söyledi: “İnşaat sektörü artık değişiyor. Sektörde konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşma öncelik kazandı. Müşterinin beklentileri farklılaştı. Müşteriler nitelikli konut projelerinin yanında ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanmak istiyorlar. Yatırımcı müşteriler yatırım amacıyla aldıkları gayrimenkullerini en iyi şekilde değerlendirerek yatırımına değer kazandırmayı arzu ediyor. Biz de bu fikirden hareketle müşterilerimize farklı kampanya seçenekleri sunarak fırsat avantajları sağlamaya çalışıyoruz. Tüketici artık çok bilinçli sorduğu sorulara net yanıtlar ve sonuç görüyorsa hemen katılımda bulunuyor. Kampanyalarımız o kadar net ve müşterinin aklındaki tüm sorulara o kadar net cevaplar veriyor ki hemen kabulleniliyor. Biz her kampanyamızda aslında çözüm önerisi demek daha doğru müşteriye çözüm önerileri sunuyoruz. Müşteri de bu öneriyi hemen kabulleniyor. Farklı kampanyalar ile müşterilerimize çözüm önerileri sunmaya devam edeceğiz.

18 Temmuz 2012’de başlayan “Dumankaya Garanti Modeli” kampanyamız ile bugüne kadar 300 adet daire satışı gerçekleşti. Kampanyamıza olan yoğun talep sebebiyle 23 Eylül 2012’de bitirmeyi planladığımız “Dumankaya Garanti Modeli” kampanyamızı ay sonuna kadar uzattık dedi”

www.dumankaya.com

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim