18 Ekim 2017 - 19:46:42
Hakkımızda İetişim Reklam

Nurol Ofis Park Güneşli´de yükseliyor

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla Hürriyet Gazetesi?nin arsasına inşa edilecek olan Nurol Ofis Park´ta dışarıya kapalı içe dönüş bir yerleşim modeli yerine çevresiyle ilişki kuran bir kent parçası oluşturulması amaçlanıyor.
Nurol Ofis Park Güneşli´de yükseliyor

Nurol Ofis Park, Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla Hürriyet Gazetesi'nin arsasına inşa edilecek.

Mimari tasarımı Öncüoğlu Mimarlık tarafından yapılan Nurol Ofis Park'ın arsa alanı 58 bin 600 metrekare olarak belirlendi. Basın Ekspres Yolu'nun doğusunda yer alan Nurol Ofis Park, özgün bir kentsel doku yaratmak hedeflenerek tasarlandı.

Karma kullanımlı Nurol Ofis Park'ın inşaat alanı 270 bin metrekare. Nurol Ofis Park'ta kentsel dokuyu oluşturan yapı parçaları; yaya sokakları, peyzaj örüntüsü ve farklı ölçeklerdeki meydanlardan oluşan açık sosyal alanlar ile bir arada kurgulandı.

Ofis-konut-alışveriş merkezi-otel konseptiyle hayata geçirilecek olan Nurol Ofis Park'ın konut alanı 100 bin metrekare, 23 bin metrekare, otel alanı, 9 bin metrekare, ticaret alanı ise 23 bin metrekare olarak belirlendi.

9 bloktan meydana gelen Nurol Ofis Park'ın yapılar arasında kalan açık alanlar, sokak, meydan ve yeşil alan şeklinde inşa edilecek. Nurol Ofis Park projesi Basın Ekspres Yolu ile Gülbahar Caddesi'ni birleştiren yaya dolaşım alanı olarak tanımlanan vadi alanında gerçekleştirilecek.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim