18 Ekim 2017 - 19:45:20
Hakkımızda İetişim Reklam

Dumankaya Adres Kampüs´te 2+1 Daireler 122 Bin Lira!

Dumankaya İnşaat´ın Tuzla Aydınlı´da hayata geçirdiği Adres Kampüs projesinde dairelerin fiyatları 58 bin liradan başlıyor. Teslimlerin 2014 yılında yapılması hedeflenen Adres Kampüs projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.
Dumankaya Adres Kampüs´te 2+1 Daireler 122 Bin Lira!
Etiketler :

Tuzla Aydınlı'da yeni bir Dumankaya projesi olan Adres Kampüs Doğu 4 bin 251 metrekare arsa üzerinde yaklaşık 8 bin metrekare yapı inşaat alanını hedefliyor. Tek bir bloktan oluşan projede bodrum, zemin ve 5 kat bulunuyor. Adres Kampüs Doğu, stüdyo ve 1+1 daire olarak toplam 144 konuttan oluşuyor. 15 işyerinin bulunduğu geniş ticari alan, etüd odası, okuma odası, oyun odası, tv odası vb. olarak kullanılabilecek sosyal alan, spor sahası, peyzaj düzenlemesi ve açık otopark alanları projeyi farklı kılan zenginlikler arasında yer alıyor. Adres Kampüs Doğu'da 37 metrekarelik stüdyo daireler 58 bin lira, 50 ile 58 metrekarelik 1+1 daireler 99 bin liradan satışa sunuluyor.


Kampüs Konseptinin Yeni Yorumu...

Adres Kampüs Batı, Dumankaya'nın Tuzla Aydınlı bölgesindeki kampüs konseptine sahip ikinci projesi. 6 bin 249 metrekare arsa üzerinde yaklaşık 10 bin metrekare yapı inşaat alanında 1 adet konut ve 1 adet işyeri bloğundan oluşacak olan Adres Kampüs Batı'da 134 daire bulunuyor. Bodrum, zemin ve 7 kattan oluşan blokta çeşitli büyüklüklerde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ticari blokta ise 6 işyeri alanı bulunuyor. Etüd odası, okuma odası, oyun odası, tv odası vb. olarak kullanılabilecek sosyal alan, spor alanı, su ögeleri ve yeşil alanlardan oluşan peyzaj düzenlemesi, açık otopark ile yürüyüş ve koşu parkurları daire sahiplerine sunuluyor. Adres Kampüs Batı'da 49 ile 53 metrekarelik 1+1 daireler 69 bin lira ile 83 bin lira arasında, 78 ile 81 metrekarelik 2+1 daireler 122 bin lira ile 139 bin lira arasında satışa sunuluyor. 120 aya varan vade seçeneklerinin yer aldığı projede aylık ödemeler 816 bin liradan başlıyor.


Eğitim Kampüsleriyle Çevrili Bir Bölge!

Tuzla ve Pendik bölgeleri eğitim kurumları açısından oldukça zengin. Halen eğitim veren Koç İlköğretim Okulu ve Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İTÜ Denizcilik Fakültesi ile yakın gelecekte tamamlanması planlanan Süleyman Şah, Medeniyet, Gedik, Piri Reis ve İstanbul Ticaret Üniversitelerinin kampüslerinin hizmete girmesiyle burası çok önemli bir eğitim merkezi olacak.

E-5 ve TEM otoyolları ile Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Pendik feribot iskelesine yakınlığıyla ayrı bir avantaja sahip olan bölge yapımı süren Marmaray'ın Sabiha Gökçen'e bağlanmasıyla daha da önem kazanacak. Çevredeki beş yıldızlı oteller arasında; Divan Otel Asia, The Green Park, Titanic ile Crown Plaza Asia sayılabilir. Viaport, Atlantis, Pendorya, Neomarin ve Marina Mall bölgedeki önemli alışveriş merkezleri olarak öne çıkıyor. Bölgede ayrıca Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, TEKNOPARK ve TÜBİTAK gibi önemli tesisler bulunuyor.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim