18 Ekim 2017 - 02:53:37
Hakkımızda İetişim Reklam

Samsun Towers´da Konut Fiyatları Dikkat Çekiyor

Samsun´un konut fiyatlarını İstanbul´a getirdi, Orhan Gencebay´la komşu yapacak. SAMSUNLU ERSA İNŞAAT, Esenyurt´ta 1550 daire ve 13 bin metrekare büyüklüğünde bir alışveriş merkezinden oluşan Samsun Tower projesini satışa çıkardı.
Samsun Towers´da Konut Fiyatları Dikkat Çekiyor
Etiketler :

Bölgede Uluhan Grup'un gerçekleştirdiği ACUNKENT ve BABİL KULELERİ'nde arsa sahibi olan ERSA İNŞAAT, Samsun Tower projesinde, Samsun'daki fiyatları İstanbul'a taşımayı hedefliyor. Lüksü ekonomik fiyatlarla sunma iddiasıyla yolaçıkan projede fiyatlar 70 bin liradan başlıyor. Ruhsatı alman ve hafriyat aşamasında olan projenin tanıtımını da Samsunlu sanatçı Orhan Gencebay yapıyor. Gencebay da projeden iki daire satın alacak. Samsunlular satın aldı.

Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı da olan ERSA İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt, projeyi İstanbul'da Samsun adını yaşatmak için geliştirdiklerini belirterek, şu bilgileri verdi: "Projede 55 metrekare stüdyolar 7085 bin lira, 4373 metrekare 1 + 1'ler 56116 bin lira, 9599 metrekare 2 + 1'ler 125 153 bin lira ve 128 metrekare 3 + l'ler ise 164 bin ile 203 bin lira arasında fiyatlandırılıyor. Projedeki 3 + 1 büyüklüğündeki 480 daire ilk olarak hemşerilerimiz tarafından satın alındı. Projenin uygun fiyatlarıyla hem İstanbul'dan hem de Anadolu'dan talep alacağını düşünüyoruz. Samsun'un fiyatlarını İstanbul'a getirdik." 2 bin 600 lirayı görür. Helim Kurt, projede 1250 liradan başlayan metrekare fiyatlarının 2 bin 600 liraya kadarçıkmasını beklediklerini ifade ederken, projede teslimlerin 2014 yılında yapüacağmı belirtti. 33 katlı 5 bloktan oluşan projenin 20 bin metrekarelik alanının yüzde 80'i peyzaja ayrıldı. Samsun Tovvers'ta açık yüzme havuzu,çocuk havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası,çocuk oyun alanları, fitness center ve toplantı salonları yer alıyor.

Gencebay önce 'statiği' sordu? SAMSUN TOWERS'm reklam yüzü olan Orhan Gencebay, projeden kendisinin de daire aldığını ve projenin reklam yüzü olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Deprem konusunun ve jeolojinin hobileri arasmda yer aldığını belirten Gencebay," İlk olarak şirkete'Projenin statiği, zemini nasıl?'diye sordum, güvenli olduğunu duyunca rahatladım. Projenin fiyatları daçok makul.Önemli olan hem ucuz hem de güzel olmasıdır. SAMSUN TOWERS adı da beni ayrıca mutlu etti ve teklifi kabul ettim" dedi. Orhan Gencebay'ın projeden deniz manzaralı 2 + 1 ve 3 + 1 daire satın aldığı öğrenildi.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim