18 Ekim 2017 - 19:47:09
Hakkımızda İetişim Reklam

Otel gibi ev yapıyor !

-
Otel gibi ev yapıyor !
Etiketler :

Nitelikli ve markalı konut inşa eden şirketlerden DAP YAPI, İstanbul Anadolu yakasındaki yeni kulesini Tango ismiyle Maltepe'de hayata geçirecek.

Tango Kule'de iç içe geçerek kenetlenen bina tasarımı mevcut. Tango Kule,'oturmadığın dönemde kirala' modeliyle alternatif kazanç imkânı sağlıyor. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilen daireler profesyonel bir yönetim sistemiyle işletiliyor. Daire sahipleri dilerlerse mevcut ve yeni yapılacak otellere ilaveten kendi yerlerini rezidans olarak kiralayarak ekstra gelir elde edebiliyor. Rezidans sahipleri, kurumsal işletim sistemiyle dairelerini otel olarak kiraya verip kâr etmeye hemen başlayabiliyor. Yoğun ziyaretçi trafiğinin yaşandığı bölgede, geçici konaklama talebinin yanı sıra (aylık, 3 aylık, yıllık) uzun süreli konaklama ihtiyacının oluşması stüdyo tipi rezidans daireleri öne çıkarıyor. Sadece stüdyo ve 1 + 1 dairelerden oluşan Tango Kule, bu yönüyle bölgenin nitelikli konaklama ihtiyacına cevap veriyor. Kalite ve hizmet açısından beş yıldızlı otellerin konforuna sahip olan proje, sağlıktan eğlenceye, alışverişten spora her türlü kompleksi bünyesinde banndınyor.

Maltepe'de E5'e sıfır noktasında inşa edilen Tango Kule'de Marmara'nın süsü Adalar, doyumsuz seyir imkânı veren panoramik camdan günün her anı bir tabloyu seyre imkân tanıyor. Rezidans hizmetlerinin eksiksiz uygulanacağı projede Tango Kule, Burgu Kule ile birlikte 10 bin metrekare arsa üzerinde konumlanıyor. Projelerin hemen yanında bulunan Dap Royal Center bünyesindeki DAP Club ortak kullanıma açılıyor. 129 adet stüdyo / single ve 63 adet süit olmak üzere toplam 192 adet rezidans dairenin yer aldığı 21 katlı projenin 12 dükkândan oluşan özel birçarşısı da mevcut. Stüdyo ve süit daireler istenildiği takdirde birleştirilip 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 şeklinde de kullanılabiliyor.

Modül dairelerin birleşmesiyle bir katın tamamını almak da mümkün. 4362 metrekare arası 129 adet stüdyo ve 5679 metrekare arası 63 adet 1 + 1 süit daire bulunuyor. En ucuz dairenin 179 bin lira olduğu kulede en pahalı dairenin fiyatı ise 399 bin lira.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim