19 Ekim 2017 - 17:30:29
Hakkımızda İetişim Reklam

Avrupa Yakasının en büyük lojistik merkezi Esenyurt´ta kuruluyor

-
Avrupa Yakasının en büyük lojistik merkezi Esenyurt´ta kuruluyor
Etiketler :

EROĞLU Gayrimenkul; lojistik sektörüne yönelik yeni projesi Esenyurt Logistic Center'ı, sektörün kalbinin attığı 14. Lojistik Yönetimi Zirvesi'nde tanıttı. Tedarik zinciri ve lojistik alanında uzman isimleri biraraya getirmek üzere 4-5 Nisan tarihlerinde 14'üncüsü düzenlenen Lojistik Yönetimi Zirvesi'nin Resmi Sponsoru olan EROĞLU Gayrimenkul, 2011 yılında hayata geçirdiği 2. 5 milyar TL'lik yatınım 2012 yılında 5 yeni proje ile 3. 2 milyar TL'ye ulaştırma hedefi paralelinde ticari gayrimenkulde de admdan söz ettirmek için harekete geçti. Akbulut Grup iş birliği ile hayata geçirilen, lojistik ve sanayi tesislerinin yoğun olduğu Kıraç bölgesinde inşa edilen Esenyurt Logistic Center, konumunun yanı sıra sektöre kazandıracağı geniş imkanlar ile de önem taşıyor. 65 milyon dolara mal olacak projenin Avrupa Yakası'nın en büyük lojistik merkezi olması öngörülüyor.

PMI Mimarlık tarafından tasarlanan proje toplam 109. 336 metrekare kapalı alana sahip olacak. Üç ayrı blok depo alanından oluşacak proje; Avrupa Otoyolu'nun Hadımköy bağlantısı üzerinde, E5 karayolu ve TEM'e eşit mesafede konumu ve sektör tesislerine yakınlığı ile avantaj sunuyor.

BETONARME döşeme üzerine 1. 5 cm kalınlığında endüstriyel zemin kaplaması ile inşa edilen projede çelik çatı, A1 klasmanında yanmaya dirençli ve PVC izolasyonlu çatı kaplaması ile ESFR (Erken Baskılı Hızlı Tepkili) otomatik yangın söndürme sistemleri de dikkat çekiyor. Her blok için 1 adet betonarme forklift rampasının planlandığı projede ayrıca; yine her bloğa özel olarak 2 ton kapasiteli yük asansörü ve akü şarj bölümü yer alacak. Esenyurt Logistic Center, Kuzeybatı Gayrimenkul Hizmetleri tarafından kiralanıyor.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim