19 Ekim 2017 - 17:20:21
Hakkımızda İetişim Reklam

Divan Residence, Mar Yapı G-Plusla Güneşli´de

-
Divan Residence, Mar Yapı G-Plusla Güneşli´de
Etiketler :

MAR YAPI'nın Güneşli'de hayata geçirdiği G Plus projesinin ikinci etabında yapılacak olan rezidans ve otelin işletmesi Divan Grubu tarafından gerçekleştirilecek.

İstanbul'da inşaat piyasasının yükselen değeri Güneşli, birbirinden şık ve kaliteli projelerle renklenmeye devam ediyor. Bölgede birbiri ardına yükselen rezidans ve oteller, estetik ve güvenliğin yanı sıra sundukları hizmet kalitesiyle farklılaşma yoluna gidiyor. MAR YAPI tarafından Güneşli'de inşaatı devam eden G Plus projesinin ikinci etabında yer alan rezidans ve otelin işletmesi Divan Grubu tarafından yapılacak. Güneşli'de karma bir proje olarak hayata geçirilen G Plus, ikinci etabında inşa edilecek otel ve rezidans bölgeye yeni bir soluk getirecek.


MAR YAPI GÜVENCESİ DİVAN KONFORU

Toplam 3 etaptan oluşan G Plus'ın ikinci etabında otel konseptini projeye katmaya karar verdiklerini söyleyen MünirÖzkök," Gerek havalimanı, gerek ana yolları yakınlığı itibariyleçoközel bir lokasyon olan Güneşli, otel işletmecilerinin yoğun ilgi gösterdiği bir bölge. Yerli ve yabancıçok sayıda otel zincirinden teklifler geldi. Biz de, projemizin MAR YAPI imzasına yakışan bir otel ile daha da zenginleşeceğine, bölgeninönemli bir ihtiyacına cevap vereceğine ikna olduk. Yaptığımız görüşmelerin sonucunda Türk otelciliğinde, saygınlığı ve hizmet kalitesiyle bir ekol yaratan Divan Grubu ile anlaştık" dedi.

Proje kapsamında Divan Grubu'nun aynı zamanda bir ilke de imza atacağını dile getiren MünirÖzkök," Projemizin ikinci etabında yer alan ikinci kulenin sakinleri. Divan Grubu'nun hizmet kalitesini, ev konforunda yaşama fırsatı bulacak. Türkiye'nin ilk DİVAN RESİDENCE'ı, G Plus'ta hayat bulacak. G Plus, yapılacak otel ve rezidansüniteleri ile dinamizm kazanacak. Konut sahiplerinin yatırımlarındaki değer artışı daha da belirgin bir hale gelecek" diye konuştu.


DİVAN'DAN BİR İLK

Divan Grubu'nun ilk kez G Plus projesi ile rezidans hizmeti vermeye başlayacağını dile getiren Divan Grubu CEO'su Marcos Bekhit," Türkiye'nin ilk yerli sermayeli otel zinciri ve yarım asırlık otelcilik ekolü Divan Grubu olarak, rezidans projelerimizle yeni bir sektöre adım atmanın heyecanı içerisindeyiz.Üyesi olduğumuz Koç Grubu'yla ve'Divan'markasıylaözdeşleşmişüstün hizmet kalitesini, artık yalnızca otellerimizde konaklayan misafirlerimize değil, işletmeciliğini yürüteceğimiz rezidanslarda kalıcı olarak ağırlayacağımız konuklarımıza da sunmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

İstanbul'un, yeniçağın yaşam koşullarına en iyi şekilde adapte edilmiş rezidanslara olan ihtiyacını göz önüne alarak G Plus projesinde böyle bir adım atmaya karar verdiklerini dile getiren Bekhit," Kentin en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Güneşli'ye yeni bir soluk kazandıracağına inandığımız G Plus projesi ile rezidans işletmeciliği alanında ilk adımımızı atıyoruz. Aynı projede, bir AVM arkadı ve yine bizler tarafından işletilecek, iş için sık seyahat eden misafirleri hedeflediğimiz bir iş ve şehir oteli de yer alıyor. Divan Grubu olarak; gayrimenkul sektöründe kendini kanıtlamış ve birçok başarıya imza atmış MAR YAPI gibi saygın bir firmayla ilk projemizi gerçekleştirmektenötürü duyduğumuz mutluluğu da ayrıca belirtmek isterim" diye konuştu.


KONUTLARIN M2 FİYATI 3. 900 TL'DEN BAŞLIYOR

Bugün itibariyle satışına başladıkları G Plus ikinci etabında. DİVAN RESİDENCE, otel ve bir Alışveriş Arkadı'nın yer aldığını söyleyen MünirÖzkök," G Plus projesinin ilk etabının anahtar teslim tarihini geçen yıl Aralık 2012 olarak açıklamıştık. Ancak yüzde 85'i satılan konutlarımızçok kısa sürede yatırımcısına yüze 40 oranında kar sağlamakla kalmadı, inşaatının yüzde 80'i bitti. Anahtar teslimlerimizi planlanan tarihtenönce gerçekleştirebileceğimiziöngörüyoruz" diye konuştu. 1 + 1 ve 2 + 1 seçeneklerinin yer aldığı 282 rezidansın bulunduğu DİVAN RESİDENCE'ta, rezidans kullanıcılarının evlerinde otel konforuna sahip olma ayrıcalığını yaşayacaklarını söyleyen MünirÖzkök, Güneşli bölgesinde fark yaratacak olan projenin ikinci etabında konutların metrekare fiyatının 3. 900 TL'den başladığını açıkladı.

Projeleri tasarlarken gayrimenkul alanında uzman kadrolar ileçalıştıklarını ve mimari projelerin ilk aşamasından itibaren tüketici beklentilerine cevap verecek şekilde nitelikli yaşam alanları tasarladıklarını söyleyen Münir Özkök; " Günlük yaşamın yoğunluğu içerisinde insanların trafik derdinden kurtulmak ve şehrin içinde konforlu bir yaşam istediklerini tespit ettik. İstanbul gibi bir metropolde insanların trafiğe girmeden evlerinde her türlü sosyal olanağa ulaşabilme ayrıcalığına sahip olmaları için, G Plus projesinde sosyal yaşam alanlarına oldukça geniş yer verdik" dedi. 950 araçlık kapalı, 120 araçlık açık otopark kapasitesi, yüzme havuzu. Fin hamamı, sauna, fıtness, spa ve farklı fonksiyonlar içeren sağlık kulüplerinin de yer aldığı G Plus, bölgenin en yoğun talep gören projelerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim