18 Ekim 2017 - 03:07:31
Hakkımızda İetişim Reklam
KELEŞ İNŞAAT | Projeler - Uzman Konut TV

1980'li yıllarda, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yazlık konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş, gün geçtikçe inşaat sektöründeki kalitesini ve konut sayılarını arttırmaya devam etmiştir. Bu süreç içerisinde edindiği tecrübesini ve deneyimini en iyi şekilde çocuklarına aktarmayı hedef edinen Nazım Keleş, 1989 yılında İlker Keleş'i ve 1995 yılında İnşaat Mühendisi Soner Keleş'i yanına alarak, hep birlikte çalışmalarına hız katmışlardır. 2003 yılında bu birlikteliği bir çatı altında toplayarak Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ini kurmuşlardır.

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Keleş İnşaat 1980 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli ticaret merkezleri de inşaa etmiştir. Keleş İnşaat, Türkiye’de ve yapı sektöründe ARGE'nin ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda, yapmakta olduğumuz lüks konutlarda en son teknolojiyi uygulayarak, diğer firmalardan her zaman bir adım önde olduğunu göstermiştir. Bununla birlikte lüks konut inşatlarının yanı sıra iş merkezleri ve alışveriş merkezleri de yaparak ürün ve üretim yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Firmamız, tüm üretimlerini kaliteli ve sağlam yapmaktan hiçbir zaman ödün vermemeyi ilke edinmiştir. 

Keleş İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. 
 Web Sitesi: http://www.keles.com.tr/
Vitrinde Proje Yok !
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim