18 Ekim 2017 - 03:05:39
Hakkımızda İetişim Reklam
DEMİR İNŞAAT | Projeler - Uzman Konut TV

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçiren Demir İnşaat'ın temelleri 1984 yılında atıldı.

Kuruluşundan bugüne, binlerce insanın yaşamına değer katan Demir İnşaat, sektöründeki ilkleri sayesinde 'yaşam alanı' anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

Demir İnşaat; bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, 'sürekli büyüyen' değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile anılan 'güven' kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir firma.

Demir İnşaat, yurtiçinde ve yurtdışında, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştirdiği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve 'garantili' yatırım kanalı olmayı hedef biliyor.

28 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar sayısız projeye imza atan Demir İnşaat, yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oluyor.

Projelerini 'hayatı güzelleştirme' misyonuyla hayata geçiren Demir İnşaat, yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorunları, ihtiyaçları ve olası beklentileri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor. Her Demir İnşaat projesi, nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliğini taşıyor.
Güvenlik, ekonomi, lüks ve konfordan hiçbir zaman taviz vermeyen Demir İnşaat, geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için, 'bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma' iddiasını da taşıyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlarından Demir İnşaat, bugüne kadar gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sayısız projeyi başarıyla tamamlayıp, zamanından önce ve eksiksiz teslim eden bir firma olarak güven sağlıyor. Firma, vizyonu doğrultusunda, yurtdışında hayata geçireceği büyük projelerin hazırlıklarını sürdürüyor ve GYO kurmayı hedefliyor.Tamamlanan Projeler:

  • Kolej Binası, 15 bin metrekarelik 'Türkiye'nin en geniş kapsamlı', 1.250 öğrenci kapasiteli kolej binası, Beylikdüzü, İstanbul,
  • Narçiçeği Sitesi, 84 daire, Beylikdüzü, İstanbul
  • Günışığı Sitesi, 138 daire, Beylikdüzü, İstanbul
  • Ayışığı Halting Place, 346 daire, Beylikdüzü, İstanbul

Devam Eden Projeler:

  • Ayışığı Vadi Evleri, 489 konut, 22 bin metrekare brüt toplam inşaat alanı, Beylikdüzü, İstanbul
     Web Sitesi: http://www.demirinsaat.com.tr/
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim