17 Ekim 2017 - 14:13:14
Hakkımızda İetişim Reklam
ESTON YAPI | Projeler - Uzman Konut TV

1965 yılında prefabrike yapı elemanları üretmek ve taahhüt projelerini gerçekleştirmek için kurulan ESTON, inşaat sektöründe son yıllarda ortaya çıkan uzmanlaşma eğilimlerine paralel olarak taahhüt ve gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet göstermektedir. ESTON, 47 yıllık bilgi ve deneyimleri ışığında; toplu konutlar, lüks konutlar, hastaneler, iş merkezleri, endüstri yapıları ve altyapı işleri ile ilgili projeler gerçekleştirmektedir.

Türkiye genelinde birçok projeye imza atan Eston Yapı A.Ş. bugüne kadar projeleri için 350.000 m2’den fazla kapalı alan inşa etmiştir. Bu projelerin arasında Ardıçlı Evler, Ardıçlı Göl Evleri, Eston Şehir, Eston Deniz, Eston Reşitpaşa Evleri, Eston Villa, Ankara Eryaman Evleri, Çayyolu Evleri, Eston Kandilli Evleri, Eston Barışkent Projesi Evleri gibi konut projelerinin yanı sıra Siyami Ersek Hastanesi, Sabah Gazetesi Tesisleri, Kayışdağı Çocuk Yurdu gibi sanayi ve kamu projeleri de yer almaktadır. 

Kuruluşundan itibaren değer yaratmayı ilke edinen Eston Yapı; değişim, verimlilik, paydaş memnuniyeti, müşteri odaklılık ve biz bilinci kavramlarını kurum kültürü içine sokan bir anlayışla farklılaşmanın örneklerini sunmaktadır.  

2001 yılı Ocak ayında Kalite Güvence Sistemini kurarak, ISO 9001:2000 belgesi alan Eston YAPI; 2002 yılında OHSAS 18001 İş Güvenliği İş Sağlığı Yönetim Sistemi kurma çalışmalarını tamamlamıştır. 2003 Yılında ise ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’ni kurmuştur. 

Dizayn, işçilik ve malzemeden ödün vermeden en düşük maliyetle projelerini bitirmek için en yeni teknolojileri ve en verimli yönetim sistemlerini kullanan Eston Yapı A.Ş. müşteri odaklı hizmet anlayışı ile de maliyetlerindeki düşüşü fiyatlarına yansıtmaktadır.

Eston Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen konutlar çağdaş yaşamın her türlü gerekliliğini ve konforunu sağlayacak şekilde tasarlanırken aynı zamanda doğaya ve insana saygıdan ödün vermemeyi birincil hedef olarak alır.
 Web Sitesi: www.eston.com
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim