18 Ekim 2017 - 03:09:08
Hakkımızda İetişim Reklam
DOĞA GAYRİMENKUL | Projeler - Uzman Konut TV

2001 yılında büyük heyecan ile sektöre adım atarak kısa zamanda büyük işler başardık. İnsana değer veren, yaşamlarına artı değer katan projeler yaratmaya özen gösterdik. 10 senelik dönemde başta Göktürk olmak üzere farklı noktalarda butik projelere imza attık. İlk olarak IDE İş merkezi ile başlayan çalışmalarımız Göktürk’ te butik konut projeleri ile devam etti. Göktürk bölgesinde Selenium Country, Doğa Country, Meşe Park, Doğa 77 projeleri ile birçok aileyi ev sahibi yaptık. Zaman içinde ev sahiplerimizden aldığımız güvenle Göktürk bölgesinden çıkarak, Emirgan, Feriköy ve hatta Bodrum’a uzanarak farklı projelere imza attık. Feriköy’de Feriloft, Emirgan’da Emirgan Evleri ve Bodrum’da Hanımeli Evleri ile yola devam ettik. Projelerimizde tasarımından anahtar teslimine kadar her aşamada son teknolojileri kullandık. İnsanlara ev satmaktan çok ev sahibi yapma bilinci ile hareket ederek satış sonrası desteğe önem verdik.

2012 yılında çalışmalarımıza hız vererek İstanbul’da farklı noktalarda yer almayı planlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız yeni projelerle farklı bölgelerde yeni yaşam olanakları yaratarak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam edeceğiz.

Butik yaşam anlayışını benimseyen, kaliteden ödün vermeyen Doğa Gayrimenkul insanlara ev satmak değil ev sahibi yapmak mantığıyla ilerliyor ve titiz çalışmalarıyla hayalleri gerçeğe ulaştırıyor..
 Web Sitesi: http://www.dogagayrimenkul.com
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim