18 Ekim 2017 - 03:08:43
Hakkımızda İetişim Reklam
BAYRAKTAR İNŞAAT | Projeler - Uzman Konut TV

Bir aile şirketi olarak 1953 yılında Emin Bayraktar’ın girişimleriyle Ankara’da kurulan Bayraktar İnşaat, iş hayatına müteahhitlik alanında başlamıştır. Kurucularının önderliğinde kısa vadede imza attığı büyük projeler sayesinde adını sektörde duyurmayı başarmıştır. Türkiye genelinde 100’ü aşkın projeye imza atan Bayraktar İnşaat, 1996 yılında Ali Bayraktar, Mehmet Bayraktar ve Coşkun Bayraktar’ın girişimleriyle kurumsal bir yapıya geçerek Bayraktar Kardeşler İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. ismiyle bulunduğu sektörlerde yerini sağlamlaştırmıştır.

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Bayraktar’ın başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatmaktadır. Hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının Bayraktar’ın profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür.
 
Ülkesine değer katan tüm çalışmalarıyla öncü olan Bayraktar gelişimine bir halka daha ekleyerek son dönemde işletme sektöründe de başarıyla yer almaktadır. Bayraktar hem ülke genelinde beğeni toplayan birçok projesinin, hem de ortak girişim anlayışıyla kurulan karma projelerinin yönetiminde aktif bir şekilde rol almaktadır. Güvenin ve başarının simgesi haline gelen Bayraktar bu değerlerini nesilden nesile aktarabilmek ve başarılarına artı değerler katabilmek adına iş hayatındaki istikrarlı ve sağlam ilerleyişine devam etmektedir.
 


Web Sitesi: http://www.bayraktarinsaat.com.tr/index.html
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim