18 Ekim 2017 - 03:09:31
Hakkımızda İetişim Reklam
KELEŞOĞLU GROUP | Projeler - Uzman Konut TV

Keleşoğlu 1988 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluşunu izleyen yıllarda yazlık konut, site ve villa konusunda faaliyet göstermiştir. İlerleyen yıllarda Keleşoğlu Group lüks konut, villa, alışveriş merkezi ve ithal inşaat malzemesi işlerini üstlenmeye başlamıştır. Firmamızın hedefi en kaliteliyi ve en estetiği zamanında üretmek, depreme dayanıklı yaptığı işlerin arkasında durarak güvenirliliğini ön plana çıkarıp gurur duyacağı projeler geliştirmektir. Konutların mutfak, jakuzi ve beyaz eşya ihtiyacını firmamız karşılamakla beraber; bu ürünlerin dışarı satışını da yapmaktadır.

Firmamızın ana hedefi; ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir. Konusunda uzmanlaşmış en iyi mimar ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir.

Modern teknolojinin elverdiği en ileri inşa tekniklerini en yeni inşaa malzemelerini araştırmak ve kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir. Bu konuda mimarlarımız ve mühendislerimiz yurtiçi ve yurtdışı fuarları sürekli takip etmektedirler.

İnşaat sektörüne 30 sene önce başlayan ve 1.sınıf yüzlerce projeyi (Konut, Alışveriş Merkezi, İş Merkezi, Benzin İstasyonları) teslim eden firmamızın en büyük güvencesi müşterilerimizin memnuniyetidir.
 Web Sitesi: http://www.kelesoglu.com
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim