18 Ekim 2017 - 03:06:04
Hakkımızda İetişim Reklam
ÖZKARTALLAR | Projeler - Uzman Konut TV

Özkartallar şirketler grubu, 1986 yılından bugüne, üreten toplumun bir parçası olmak için ürettiği her yapıda, Türkiye'nin gelişimine ve büyümesine yenilikçi tasarımlarıyla ve kaliteli işçiliği ile katkıda bulunmanın gayreti içindedir.

Özkartallar şirketler grubu için yeni bir inşaat, yeni bir mutluluk demektir. Ürettiği her hizmette; ihtiyacı gidermekten ziyade, ihtiyacı gereği gibi karşılama, kalkınmanın dinamiklerine bu şekilde destek olma arzusundadır. Özkartallar şirketler gurubu; faaliyetlerine başladığı günden bugüne elde ettiği bilgi birikimi, organizasyon yeteneği ve teknolojinin sağladığı yeni olanaklarla bireysel konuttan toplu konuta, alt yapıdan köprülü katlı kavşak inşaatlarına, yurt içi ve yurt dışında kamu ve özel kurumlara ait taahhütleri inşa ederek gelişimini sürdürmektedir.

Özkartallar şirketler grubu, inşaat sektöründeki önemli projelerle layık olduğu konumunu koruduğu gibi diğer taraftan 1994 yılından beri kentsel atık hizmetleri ile ambalaj atıklarının toplanıp ayrıştırılması ve ekonomiye yeniden kazandırılması alanında da ciddi başarılara imza atmış ve devam etmektedir. Paylaşım ahlakının bir gereği olarak, kazanırken hep kazandırmayı kendisine prensip edinmiştir Özkartallar. Çalışanlarıyla birlikte başarıyı sürdürmenin gereği olarak insanlığın temel ve ortak değerlerine bağlı kalmayı önemli bir görev olarak telakki etmektedir.

Başarının sürekliliği için; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile mesleki konularda, çalışanların bilinçlenmesi, yeniliklerin takibi, iyi, güzel ve doğruya olan değişimin yakalanması yönünde her türlü özveri Özkartallar Şirketler Grubunun temel ideal ve çabasıdır.

Özkartallar, 200 motorlu araç, 1900 personeli ile üretim yolunda ilerlemektedir. 
 Web Sitesi: http://www.ozkartallar.com.tr
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim