18 Ekim 2017 - 03:02:35
Hakkımızda İetişim Reklam
İHLAS HOLDİNG | Projeler - Uzman Konut TV

İhlas Holding’in temelleri 1970 yılında Türkiye Gazetesi’nin kurulması ile atılmıştır. 1993 yılında Grubun değişik sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri Holding çatısı altında bir araya gelmiştir.

Dünya, ekonomik ve siyasal anlamda olduğu kadar, toplumsal gelişme süreci içinde de tek bir yapı haline gelmiştir. Bu süreçte medyaya çok önemli bir rol düşmektedir. Küreselleşen dünyamızda sınırlar kalkmış ve yayıncılıkta uluslararası döneme geçilmiştir. Yazılı basın, ulusal ve kültürel sınırları televizyondan çok önce aşmıştır. İhlas Holding’in medya sektöründeki iştirakleri, doğru haberi yorumsuz, tarafsız ve toplumu rahatsız etmeden yayınlamak ilkesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

İhlas Holding’in bir diğer güçlü iştiraki İhlas Haber Ajansı (İHA) ise, yapılan çalışmalar ile ulusal medyanın olduğu kadar yerel ve bölgesel medyanın da haber
ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir şekilde temin etmelerinde ajans olarak önemli destek vermektedir. Kendi teknik servisi tarafından üretilen canlı yayın araçlarını
kullanan İHA, bu sistem ve araçlarla Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

İhlas İnşaat Grubu, bugüne kadar toplam 11 binden fazla konut inşaatı gerçekleştirerek sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. Bizim Evler I, II ve III’ün gördüğü yoğun ilgi üzerine, aynı bölgede Bizim Evler konseptinin devamıniteliğinde Bizim Evler IV Projesi’nin satış ve inşaatına da başlanmıştır.

İnşaat şirketlerinin bir çatı altında toplanması maksadıyla, 29 Ocak 2010 tarihinde İhlas İnşaat Holding A.Ş. unvanıyla bir çatı şirketi kurulmuştur. 2010 yılında büyük ve prestijli bir projeye imza atmak için ilk adımlar atılmış ve İstanbul Beylikdüzü’nde 5.104 konut, 76 adet işyeri ve sosyal tesislerden oluşan Kristalşehir Projesi için gerekli mimari hazırlıklar tamamlamış olup 2011 yıl başından itibaren satışına başlanmıştır. Ayrıca TOKİ iştiraki olan Emlak Konut GYO A.Ş. ile hasılat paylaşımı olarak, Bizim Evler IV Projesi inşaatına ve de Büyükçekmece’de Marmara Evleri III. Etap Projesi’ne 2011 yılı içerisinde başlanması  planlanmaktadır.

İhlas Holding, Kuzuluk Kaplıca Evleri ile başlattığı Termal Sağlık Tatil Köyleri projelerini Armutlu Tatil Köyü ile sürdürmüştür. Sağlık, turizm ve inşaat sektörlerinin kavşak noktasında yer alan Kuzuluk Kaplıca Evleri, Sakarya-Adapazarı ili Akyazı ilçesi Kuzuluk Beldesi’nde bulunmaktadır. İhlas Kuzuluk Kaplıcaları bünyesinde faaliyet gösteren İhlas Kuzuluk Termal Otel, bir aile odası, dört suit oda, 60 standart oda, 132 yatak kapasitesine ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Üç Yıldızlı Otel Turizm İşletme Belgesi’ne sahiptir.
 Web Sitesi: www.ihlasyapi.com.tr
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim