18 Ekim 2017 - 03:02:48
Hakkımızda İetişim Reklam
CATHAY İLERİ PROJELER | Projeler - Uzman Konut TV

Cathay İleri Projeler bir CATHAY şirketidir.

Cathay İleri Projeler, değişimi fırsat olarak gören inovatif düşünce yapısı ile gayrimenkul geliştirme alanında fark ve farkındalık yaratan yeni bir oluşum.

Dönemin, endüstrinin ve trendlerin ilerisinde projeler geliştirmek için kurulan şirketin temelinde "insan odaklı üretim" yer alır. Cathay İleri Projeler kurguladığı konut, alışveriş alanı ve ofis projelerinde insan yaşamında radikal farklılıklar yaratan yenilikçi çözümler inşa eder.

Tasarım, planlama, inşaat, yatırım yönetimi ve pazarlama fonksiyonlarını yeni nesil bir denge ile bir araya getiren bu sıra dışı oluşum, Türkiye gayrimenkul sektöründeki boşlukları doğru analiz ederek; ilk yatırımı Stüdyo 24'te olduğu gibi, öncü projeler üretmeye ve endüstriyi değiştirmeye devam edecektir.

Cathay'ın farkı, yeniliğe öncülük eden bakış açısı. 
Cathay’ın farkı, bakış açısı.

Genelgeçer kuralların olmadığı alanlarda dolaşmak, her zaman “yeni” olanın peşinden yürümek, hep ileriye doğru bakmak, teknolojiyi, tasarımı ve ergonomiyi bir araya getirerek “birey” odaklı gayrimenkul fikirleri geliştirmek...

Cathay Grup bünyesinde yer alan Cathay İleri Projeler, sahip olduğu gayrimenkul bilgi birikimini, sektörde inovatif farklar yaratmak için kullanan bir fikir şirketi. Projelerin ihtiyacına göre mimarlık, tasarım, endüstriyel dizayn, reklam, mühendislik, ekonomi ve davranış bilimleri gibi farklı alanlarda çalışan uzmanları bir araya getirerek çizgi dışı buluşlara imza atan Cathay İleri Projeler, gayrimenkul geliştirmede yenilikçi bir bakış açısını ifade ediyor.

 Web Sitesi: www.cathay.com.tr/ileriprojeler
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim