18 Ekim 2017 - 03:03:01
Hakkımızda İetişim Reklam
MAKROM YAPI | Projeler - Uzman Konut TV

Ülkemizin hızla büyüyen markalı konut sektöründe 1972 yılında İs-ba bünyesinde faaliyete başlayıp, günümüze kadar ulaşan Makrom Yapı; günümüzde İstanbul’ un karlı gayrimenkul bölgesi olan Esenyurt Merkezinde faaliyet göstermektedir. Makrom Yapı; MakromCity, Myesgarden, Estanbul, EsVilla’s, MakromCity2, Beystanbul gibi büyük projelere imza atmıştır. İstanbul İli haricinde ise; Balıkesir, Bodrum gibi yurdun çeşitli noktalarında da proje hazırlığı içinde yer almaktadır. Markalı büyük konut projeleriyle birlikte, İstanbul’da Bahçelelievler, Esenyurt, Tepecik, Kıraç, Firuzköy, Beylikdüzü ilçelerinde apartman tipi konut yapımına da hızla devam eden firma, 2015 yılında İMKB'ye girme hedefiyle hareket etmekte, ekonomik ve sağlam sosyal konut anlayışının yanında; prestij konut projelerini de sektöre kazandırmak için çalışmalar yapmaktadır.


Misyonumuz:
Bizim için her ev geleceğe bir yatırımdır. Evinize girdiğiniz andan itibaren, kendinizi güvende, huzurlu ve mutlu hissedip, sizlere tüm günün stres ve koşusturmasını unutturmak firmamız tarafından hedeflenen en büyük amaçtır. Makrom Yapı; bir sonraki güne dinç başlamanız adına, doğayla teknolojinin birleşimiyle size sunulmuş armağanıdır.

Vizyonumuz:
Özlenilen doğayı, doğal dengeyi bozmadan size sunarak, göze en hoş şekilde hitap eden çevre düzenlemeleriyle, yaşadığınız alana değer kazandırmak başlıca vizyonumuzdur. Makrom Yapı, yapacağınız her yatırımda yaşam standartlarınızı yükseltmeyi amaçlar.
 Web Sitesi: www.makromyapi.com
Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim