17 Ekim 2017 - 14:03:29
Hakkımızda İetişim Reklam
2012-11-30 Ahşap Sıcaklığında Modern Mutfak

Ahşap Sıcaklığında Modern Mutfak

Ceviz dolaplar ve karaağaç döşemelerin, modern metalik aydınlatma ve diğer metalik gri mutfak elektroniğiyle kombinlenmesiyle oluşturulan şık bir mutfak tasarımıyla karşınızdayız.

Bu mutfakta ahşabın sıcaklığı ve davetkarlığını görüyoruz. Ceviz ağacı tercih edilen dolapların arkasında doğal taş görünümlü bir duvar tasarımı tercih edilmiş. Ahşap çekmecelerin, dolapların ve tezgahın pürüzsüz görünmesi etkileyici unsurlarından biri olarak mutfağın zengin ve kaliteli görünmesini sağlamış. 

Mutfakta çalışma alanı üzerinde bu aralar sıkca tercih edilen tavandan sarkmalı bölgesel aydınlatmalar kullanılmış ve ahşapla modern dekorasyon arasında bir köprü oluşturulmuş. Ayrıca mutfağın diğer elektroniklerindeki renk uyumu gözü yormayan hoş bir görünüm sağlamış. 

Zeminde karaağaç döşemelin kullanıldığı mutfakta dinamik ama aynı zamanda kendi içinde uyumları olan , göze hitap eden aynı zamanda kullanışlı bir tasarım oluşturulmuş. Fikir vermesi açısından değerlendirilebilir bulduk. Ahşapla modern görünümü nasıl birleştirebilirim derseniz, işte size bir örnek.


 

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim