17 Ekim 2017 - 14:11:46
Hakkımızda İetişim Reklam
2012-10-11 Trend Genç Çalışma Alanları

Trend Genç Çalışma Alanları

Söylemesi zor ve üzücü olsa da hepimiz kabul etmeliyiz ki, çocuklarımız vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu geleceğe hazırlanmak için çalışarak geçiriyorlar. Eğitim sisteminin getirdiği zorluklarla paralel olarak sınavdan sınava koşuşturmak zorunda kalan çocuk ve gençler için, evlerde doğru çalışma alanları düzenlenmelidir. Bazı çocuklar çalışma alanlarından etkilenmese de, çok büyük bir çoğunluk için çalışma alanlarının tasarımı geleceğini etkileyebilecek noktarala kadar ulaşabilir.  Bu nedenle elimizden geldiği kadar huzurlu, rahat ve trend bir ortam oluşturmak için gayret göstermeliyiz. Oda müsait büyüklükteyse odaya, değilse evin müsait herhangi bir köşesinde kolaylıkla modern, şık bir çalışma alanı oluşturabiliriz.

Çalışma masalarını çocuğun çok seveceği ve aynı zaman da dağınıklığı toparlayacak fonksiyonellikte seçmeliyiz. Rahat bir sandalye ve ışıklandırmayla çalışma atmosferi sağlanalıdır. Çalışma alanlarının havadar olması, oksijence zengin olması uykuyu geciktirir ve zindelik sağlar. Karanlık ve havasız ortamlarda uykuya meyil kaçınılmazdır. Modern tasarımlı gözü yormayan raflar düzen sağlar. Ortalıkta dağınık duran herşey dikkat dağıtıcıdır. 

İlgi çekici, şık ve sade duvar kağıtları, hareketli renklerde halı ve paspaslar canlılık katacağından sıkılma eğilimini azaltır. Ayrıca paylaşılan odalarda çocukların düzenli ve konforlu bir şekilde birlikte çalışabileceği  trend ve kullanışlı çalışma masaları bulabilirsiniz.


 

Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim