17 Ekim 2017 - 14:05:24
Hakkımızda İetişim Reklam
2012-10-01 Yatak Odanızda Sonbahar - Kış Dekorasyonu

Yatak Odanızda Sonbahar - Kış Dekorasyonu

Sonbahar ve kış aylarının gelmesiyle evinizin dekorasyonunda daha sıcak, ilham verici bir tarza gitmek isteyebilirsiniz. 

Yatak odasında daha pastel, daha sıcak renkler hoş bir ruh hali, sakinlik ve rahat bir atmosfer sağlar. 

Ayrıca mavi ve beyaz renklerin özellikle yatak odasında sakin ve rahatlatıcı bir ortam oluşturma yeteneği vardır. Bu renklerde kullanacağını çarşaf, minder gibi birkaç dekoratif dokunuşa köstebek tonlarını da ekleyebilirsiniz.

Açık ve koyulu tonlarıyla gri bir palet oluşturmak huzurlu bir liman elde etmemizi sağlar. Genel bir üzgün olma hali, yağmurla ve sonbaharla ilişkilendirilmiş renklerin mükemmel bir yumuşaklık ve şıklıkla sunulmasıyla beraber ortadan kalkar.

Yatak, duvarlar ve aksesuarlar grinin farklı tonlarıyla giydirilerek sıcak bir yatak odası stili sağlanır. Sonbahar sezonunun favori renginin kahverengi olması boşuna değildir. Bu hoş renk sizin doğal bir ruh haline bürünmenizi sağlar. Ağaçların kokusunu alır gibi olur kendinizi rahat hissedersiniz. Bu nedenle yatak odanız için kahverengi tonlarını kullanmakta sakın endişe etmeyin. Toprak tonlarıyla, çikolata tonları ve açık bej renkler mükemmel bir şıklık, dayanılmaz sıcaklıkta bir yatak odası elde etmenizi sağlar.


Uzmankonut.tv Uzmankonut.tv
2012 Uzman Konut TV Tüm Haklari Saklidir. Overseas Yazilim